Zajímavosti

Pavle, to Dara nerozdýchá: Nedvěda přistihli se třemi dívkami, jednu osahával

Pavle, to Dara nerozdýchá: Nedvěda přistihli se třemi dívkami, jednu osahával
Dara Rolins a Pavel Nedvěd | Zdroj: Se svolením Dary Rolins

Pavel Nedvěd má za sebou divoký víkend. Na sociálních sítích se šíří video, na kterém tancuje se třemi polonahými dívkami. Podle italských médií se bujarý večírek konal po sobotním utkání "jeho" Juventusu s Římem. Dara Rolins, se kterou už přes rok tvoří pár, musí zuřit.

Záběry z bujaré sobotní noci, které unikly na internet, si Pavel Nedvěd za rámeček nedá. Nepochybně bude mít Daře Rolins co vysvětlovat.

Nedvěd byl očividně v dobré náladě a uvolněná atmosféra se nesla celým podnikem, pravděpodobně vinotékou. Fotbalista tancoval se třemi spoře oděnými dívkami. Jedna z nich se mu zřejmě zamlouvala o něco víc, vášnivě jí tiskl poprsí.

Video podle italského portálu Fanpage vzniklo ze soboty na neděli. Nedvěd měl zapíjet utkání Juventusu s Římem, které skončilo remízou. Rodák z Chebu je viceprezidentem turínského klubu, předtím v něm působil jako záložník.

Na sociálních sítích kolují i záběry patrně už z doby po konci večírku. Nedvěd měl co dělat, aby se udržel na nohou.

Související obsah

Rolins zatím mlčí, na svém instagramu se ale v neděli rozplývala nad přátelstvím s tanečnicemi, jež s ní vystupují. "Tyto ženy, moje sestry, jak je nazývám nejradši, jsou už dlouhé roky po mém boku. Zažily moje úspěchy i zklamání a smutky, prožívají se mnou každé moje štěstí," napsala z pobytu v luxusním hotelu nedaleko italského Milána.

Kauzy si všimla i srbská média, deník Telegraf vztah Nedvěda s Darou popisuje jako pouhý krátkodobý románek. Rolins ho přitom už delší dobu prezentuje jako lásku do konce života.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz