Krimi

Oslava v Plzni skončila hromadnou rvačkou. Zasáhnout musela policie

Víkendová oslava v Plzni skončila bitkou dvou mužů, kteří byli značně posilnění alkoholem. Jejich potyčka zburcovala i ostatní návštěvníky, kteří rváče odtrhávali od sebe a hlasitě na sebe pokřikovali. Muže nakonec zpacifikovala až přivolaná policie, která na místo vyslala hned několik hlídek.

Policejní hlídky vyjížděly do Rybářské ulice v Plzni v noci na sobotu okolo 23. hodiny. Podle webu Krimi Plzeň, který na incident upozornil, se rvačka odehrála na chodníku před hospodou U Námořníka. Policejní mluvčí Veronika Hokrová redakci TN.cz potvrdila, že rvačkou vyvrcholil spor dvou účastníků oslavy. Oba měli v krvi přes dvě promile alkoholu.

Jednalo se podle ní o jednoho Čecha a jednoho cizince, kteří se do sebe agresivně pustili. Postupně se do konfliktu zapojilo více lidí včetně žen. Ti se od sebe muže snažili odtrhnout a značně komplikovali práci policie. "Hlídka bohužel neměla volnost v komunikaci s muži, na místo proto přijely další hlídky, kdyby se strhlo něco dalšího," řekla Hokrová.

Související obsah

​Nakonec se policii podařilo oba rváče zpacifikovat a zajistit. "Nyní jsou podezřelí z přestupku proti občasnému soužití, čímž se bude zabývat správní orgán," uvedla Hokrová. V ostatních případech se podle ní jednalo v podstatě jen o přihlížející. Podle webu Krimi Plzeň ale policie odvezla z místa i manželku jednoho z mužů, která se snažila zákroku bránit a chovala se agresivně.

Hokrová dodala, že nikdo neutrpěl zranění, kvůli kterým by na místě musela zasahovat i zdravotnická záchranná služba.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz