Co nás čeká

Horoskop na neděli 4. září: Dnes vůbec nepracujte, dožene vás to

Horoskop na neděli 4. září: Dnes vůbec nepracujte, dožene vás to
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Dnes si nenechte nikým a ničím pokazit neděli. A už vůbec ne čímkoliv, co souvisí se zaměstnáním. Je volno, tak se vyhněte myšlenkám na pracovní problémy, ještě bude dost času na jejich řešení.

Beran

V centru vaší pozornosti se dnes ocitá kariéra, pověst i cíle. Pokud nemůžete dojít k nějakému rozumnému a konstruktivnímu závěru, zkuste si o tom promluvit s někým z rodiny, příbuzenstva nebo s blízkým přítelem. Jistě vám rád řekne svůj názor.

Býk    

To už tak bývá, že každý člověk má jiné priority a cíle. A i to, že se ani blízcí lidé při nejlepší vůli neshodnou. Stává se to i v rodině. A třeba klidně při nedělním setkání. Respektujte vzájemně své názory a uvidíte, že bude všechno v pořádku.

Blíženci          

V tomto období očekáváte od svého okolí, že bude perfektní. Tak by se vám to líbilo a maximálně by vám to vyhovovalo. Dnes ale budete muset přiznat své chyby a zjistíte, že vy sami máte do ideálu daleko. Donutí vás to přehodnotit i nároky na ostatní.

Rak    

Nedělní pohoda je pro vás od malička něčím, na co si jen neradi necháváte sáhnout. A dnes to vypadá, že si ji budete moci užívat plnými doušky. Klidně si dopřejte snídani do postele a vstaňte později. Spěchu a shonu si užijete během týdne víc než dost.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ
Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Věnujete dnešek péči o druhé a vyjádříte jim svou podporu. To se může projevit i tím, že budete naslouchat jejich problémům a najdete pro ně vlídná a povzbudivá slova. Ty ve výsledku obohatí i vás. Naplní vás to radostí a pocitem vnitřního uspokojení.

Panna 

Nenechte se dnes využívat někým, kdo je vypočítavý a chtěl by získat nějaké výhody na váš úkor. Máte dobrou povahu a velmi laskavé srdce, ale nedovolte nikomu, aby toho zneužíval. Klidně, avšak dostatečně důrazně se postavte proti podobnému jednání.

Váhy  

Dnes si nenechte nikým a ničím pokazit neděli. A už vůbec ne čímkoliv, co souvisí se zaměstnáním. Je volno, tak se vyhněte myšlenkám na pracovní problémy, ještě bude dost času na jejich řešení. Všechno má svůj čas a teď právě je na řadě odpočinek.

Štír     

Nebojujte dnes se svými emocemi, ale nechte je volně proudit. Před svými blízkými se za ně nemusíte stydět, budou pro vás i pro ně velmi užitečné. Některé vaše city vám navíc pomohou zůstat silnými a být oporou pro ostatní, když to budou potřebovat.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Vaše tělo se dožaduje pozornosti! Samo si teď říká o to, abyste mu dopřáli pořádnou péči. Začněte tím, že si vychutnáte nedělní odpočinek a promyslíte si, který zdravotní problém začnete řešit jako první. A to co nejdříve!

Kozoroh         

Je to prosté. Jednou pomůžete někomu vy, příště na oplátku on vám. Zkuste také překonat únavu, nudu a frustraci, která se vás v těchto dnech zmocňuje. Nabídněte svému okolí úsměv a milé slovo a uvidíte, jak pookřejete a získáte nový pohled na svět.

Vodnář          

Vaše intuice vás dnes zachrání od velkého problému. Mimochodem, zadělali jste si na něj sami. Až si oddechnete, podívejte se, co jste udělali špatně, a vezměte si z toho ponaučení, že máte používat rozum. Příště by to tak dobře už dopadnout nemuselo.

Ryby  

Nejenom dnes si zakažte řešit věci, které se vás netýkají a u nichž vás nikdo nepožádal o to, abyste se v nich angažovali. I když to myslíte dobře, nakonec budete vypadat jako někdo, kdo se stará o to, o co nemá. A také zbytečně plýtváte vlastní energií.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz