Krimi

V Praze se srazila dvě auta s motorkou. Čtyři zranění, pro jednoho letěl vrtulník

Vážná nehoda v pražské ulici Jeremiášova zaměstnala v pondělí večer všechny složky integrovaného záchranného systému. Po srážce dvou automobilů a motorky tam začal hořet jeden z nabouraných vozů. Zasahovat musel i záchranářský vrtulník.

Všechny jednotky Integrovaného záchranného systému vyrazily v pondělí večer k vážné dopravní nehodě dvou aut a motocyklu v pražské ulici Jeremiášova. "Bezprostředně po nehodě začal celý automobil hořet," uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina.

Na místě tak zasahovali i hasiči. "Zajišťujeme nehodu proti vzniku požáru," uvedli na twitteru. Podle tiskové mluvčí pražských záchranářů Jany Poštové vyrazil na místo i záchranářský vrtulník. "Na místě pečujeme o tři zraněné osoby, všichni jsou při vědomí," dodala.

Související obsah

Počet zraněných se nakonec o jednoho navýšil. Letecky byla do nemocnice transportována 61letá žena. Sanitkou pak byli do pražských nemocnic převezeni 50letý muž s pohmožděninami, motorkář se zlomenou rukou a muž ve středním věku, který má pohmožděný hrudník, uvedli záchranáři na twitteru. 

Jeremiášova ulice je kvůli přistávání záchranářského vrtulníku a odstraňování následků nehody oboustranně uzavřena. "Dopravní policisté na místě vyšetřují příčiny a okolnosti této nehody," doplnil Hrdina. Provoz byl obnoven až po půl jedné v noci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz