Co nás čeká

Horoskop na pondělí 5. září: Přestaňte se kontrolovat a dejte průchod emocím

Horoskop na pondělí 5. září: Přestaňte se kontrolovat a dejte průchod emocím
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Venuše vstupuje do znamení Panny a způsobuje, že jste více nesoustředění než jindy. Přestaňte se v lásce kontrolovat a dejte průchod vášním. Také pondělí přinese řadu šancí, které je třeba chytit za pačesy.

Beran

Venuše přecházející do Panny představuje harmonickou konstelaci, která podporuje pohodu ve vztazích. Zažijete romanticky laděné chvíle s partnerem či s rodinou, které vás pohladí po duši. Žádné konflikty nejsou na obzoru a v pondělí si budete jen notovat.

Býk    

Pondělí vás možná donutí přehodnotit svůj postoj k některým otázkám, které máte, ať už se týkají čehokoliv. Můžete díky různým událostem nebo setkáním dostat odpovědi, které by vás nenapadly. Získáte vnitřní klid.

Blíženci          

Dejte si hned v pondělí pozor na roztěkanost, mohla by vám přinést problémy nejen v práci. Mohli byste ledacos přehlédnout. Vstup Venuše do znamení Panny totiž způsobuje, že jste více nesoustředění než jindy. Tato tendence potrvá celý měsíc, mějte to na paměti!

Rak    

Rychle vám to přemýšlí, takže si dnes snadno dáte dvě a dvě dohromady. Vaše schopnost logického myšlení je dnes na výši a využijete toho jak v zaměstnání, tak i v soukromém životě.  Přijdete na řešení mnoha zapeklitých problémů a nikdo vás nezaskočí!

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Lev     

Smělost a bojovnost, která je charakteristická pro vaše znamení, se opět ukáže. I když ráno a dopoledne může být ještě relativně poklidné až ospalé, odpoledne a navečer to budete zase vy, typičtí králové. Nenecháte si nic líbit a budete tvrdě hájit své zájmy.

Panna 

Venuše se dnes přesouvá do znamení Panny, a tak se v lásce přestanete kontrolovat a dáte průchod vášním. Dlouholetým vztahům svitne naděje na oživení milostného života. Podaří se vám vyhnat nevítaný stereotyp z ložnice. Rutina vám dnes opravdu nehrozí.

Váhy  

Začátek týdne má poklidné ladění a vám to tak plně vyhovuje. Odpovídá to charakteru vašeho znamení, nejste totiž žádné střely. Příjemné a pohodové energie jsou pro vás to stejné, co je voda pro rybu, a tak pondělkem proplouváte s opravdovým potěšením.

Štír     

Ve vašem životě od počátku měsíce některé věci plynou víc hladce než jindy. Platí to zejména pro pracovní záležitosti. Abyste z toho vytěžili maximum, nerozptylujte se maličkostmi a soustřeďte se i dnes jenom na důležité věci. To je klíč k úspěchu.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Neholdujete klepům a pomluvám. A to je to, co vás hned v pondělí v práci ukáže v dobrém světle. Jste toho názoru, že se má každý starat jen o sebe a nemá řešit problémy druhých. Hlavně když jsou mnohdy vymyšlené a nezakládají se na pravdě.

Kozoroh         

Září je pro vás jedním z nejplodnějších období tohoto roku, co se týká práce a kariérního postupu. Měli byste proto vyvinout maximální úsilí, abyste o sobě dali vědět. Také pondělí přinese řadu šancí, které je třeba chytit za pačesy.

Vodnář          

Venuše se v pondělí přesune do zemského znamení Panny a vy budete rádi, že se nemusíte před nikým předvádět. V zaměstnání to za vás převezmou extrovertní kolegové. Postarají se o to, že váš kolektiv bude plný krotkých i nepublikovatelných vtípků.

Ryby  

Týden teprve začíná, ale vy už se cítíte otrávení z nutnosti plnit pracovní povinnosti a přijímat zodpovědnost. Může za to postavení planet, které vám teď dělá život trochu složitější, než se vám líbí. Rozhodně však z této bitvy vyjdete vítězně!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz