Domácí

Policie pátrá po 19leté Elišce. Matce nechala doma vzkaz

Policie pátrá po 19leté Elišce. Matce nechala doma vzkaz
Pohřešovaná žena | Zdroj: Policie ČR

Policie vyhlásila pátrání po 19leté Elišce z Prahy. Minulý čtvrtek odešla z domu a už se nevrátila. Doma matce zanechala vzkaz.

Už týden se neozvala své rodině ani kamarádům 19letá Eliška. "Po Elišce Dolejší z Prahy-západ pátráme všemi dostupnými prostředky, ale bohužel s negativním výsledkem. Pohřešování oznámila matka dívky 29. srpna," informovala ve čtvrtek mluvčí policie Michaela Richterová.

Matka svou dceru naposledy viděla 24. srpna v devět hodin večer. Následující den měla dívka brzy ráno odejít pryč. Od té doby se domů už nevrátila. "Doma nechala vzkaz s tím, že si potřebuje srovnat myšlenky," řekla Richterová.

Související obsah

Eliška měří asi 176 centimetrů, má střední postavu a dlouhé hnědé rovné vlasy. Na sobě má pravděpodobně hnědé tepláky, zelenou bundu a tašku s batohem. "Na levé noze má 12centimetrovou jizvu. Dívka nechala v místě bydliště mobilní telefon i peněženku s osobními doklady," upřesnila Richterová.

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání, pokud dívku uvidíte nebo víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte tísňovou linku 158.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz