Domácí

Helenu Vondráčkovou zradilo zdraví. Svěřila se, jak na tom je a co ji čeká

Helenu Vondráčkovou zradilo zdraví. Svěřila se, jak na tom je a co ji čeká
Helena Vondráčková | Zdroj: Profimedia

Helenu Vondráčkovou skolil zánět osrdečníku, musí být pod dozorem lékařů z pražského IKEMu. Zpěvačka v úterý vyděsila fanoušky, když kvůli zdravotním komplikacím nepřišla na zádušní mši za Hanu Zagorovou. Dohromady se ale dává rychle a už se cítí mnohem lépe, jak řekla TN.cz. Ve čtvrtek večer už dokonce bude koncertovat.

Helena Vondráčková musela dát před posledním rozloučením s kamarádkou Hanou Zagorovou přednost vyšetření v nemocnici. Příznivci populární zpěvačky se obávali, že je to s ní zlé. Zdravotní problémy naštěstí podchytila včas.

"Už je mi mnohem lépe, vše se stabilizovalo. Jsem pod skvělým dozorem, takže už se nikdo nemusí bát," řekla TN.cz Vondráčková. Zamával s ní zánět osrdečníku. Přitížit se jí mělo v pátek, když se dozvěděla o smrti Zagorové. Znaly se prakticky celý život, v kontaktu byly ještě pár dní před jejím odchodem na věčnost.

Související obsah

​Vondráčková klade svou kondici na první místo, zároveň ale nechce zklamat fanoušky. Ti tak nepřijdou o žádný z naplánovaných koncertů.

"Dnes (ve čtvrtek, pozn. red.) večer vystupuji v Bojnicích na Slovensku, tak mi držte palce, aby to všechno dopadlo podle plánu. Moc všem děkuji a všechny zdravím," dodala Vondráčková.

Další koncert ji čeká ještě v sobotu. Potom zpěvačka odjede s manželem Martinem Michalem na zaslouženou desetidenní dovolenou.

Helena Vondráčková má na kontě 20 milionů prodaných desek:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz