Zajímavosti

Takhle neměl Hanu Zagorovou nikdo vidět. Margita ukázal tajné fotky

Takhle neměl Hanu Zagorovou nikdo vidět. Margita ukázal tajné fotky
Hana Zagorová | Zdroj: TV Nova

Týden uplynul od odchodu Hany Zagorové na věčnost. Manžel oblíbené zpěvačky Štefan Margita má za sebou nejtěžší dny života a další ho ještě čekají. Bolest mu pomáhají mírnit krásné vzpomínky na společné chvíle. O některé v podobě dosud nezveřejněných fotek se podělil s fanoušky.

"Nikdy nezveřejněné fotografie. Moc mi chybíš!" napsal Štefan Margita na instagramu k desítce fotek zesnulé Hany Zagorové, které se původně neměly dostat před zraky fanoušků.

Pro operního pěvce jsou poslední dny těmi nejtěžšími v životě. Se Zagorovou tvořil nerozlučnou dvojici, platili za nejstabilnější manžele českého showbyznysu. "Navždy tě budu milovat," vzkázal své Haničce do nebe.

V úterý proběhla zádušní mše v kostele sv. Tomáše na Malé Straně, ve středu pak veřejné rozloučení v Divadle Kalich. Až do soboty se mohou příznivci legendy české pop music přijít poklonit k pietnímu místu u vyšehradského hřbitova. Právě tam Zagorovou uloží k věčnému odpočinku.

Související obsah

Rodinný hrob si Zagorová s Margitou na Vyšehradě zařídili už před deseti lety, nechali tam přesunout i zpěvaččiny rodiče. Slavný pár totiž neměl děti, a tak se o tyto nepříjemné záležitosti musel postarat sám a raději s předstihem.

Zagorová zemřela minulý pátek. Dva roky ji trápily zdravotní problémy, po prodělání covidu ji skolil postcovidový syndrom. Zhoršila se jí i porucha krvetvorby, kterou trpěla od mládí. Bylo jí 75 let.

Naposledy na scéně. Česko se rozloučilo s Hanou Zagorovou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz