Zajímavosti

Policie Modrava se vrací na obrazovky. Co čeká diváky v poslední sérii?

Na televizních obrazovkách startuje čtvrtá a zároveň poslední série oblíbeného kriminálního seriálu Policie Modrava. Každou neděli večer po dobu osmi týdnů se mohou diváci těšit na premiérové díly, ve kterých bude tým Jany Vinické řešit spletité případy. Proč seriál končí, se mohou fanoušci dozvědět v novém dokumentu.

Kriminalistka Jana Vinická a její tým se vrací na obrazovky. Televize Nova uvede premiérové díly poslední série úspěšného seriálu, které budou moci diváci sledovat každou neděli od 20:20, na Voyo vždy o týden dříve.

Hned v prvním díle se budou kriminalisté zabývat případem vraždy svého bývalého kolegy Luďka Švejdy, který se nechal najmout významným podnikatelem na sledování jeho manželky. Podaří se Janě Vinické zjistit, kdo je vrah? To mohou diváci sledovat již tento večer.

Související obsah

​Závěrečná řada má osm dílů a modravská policie v ní bude řešit nejednu vraždu. Vyšetřovat bude také například nález těla mrtvé ženy s obličejem poleptaným od kyseliny.

A pro ty, kterým se se seriálem bude těžko loučit, je tu nový dokument, ve kterém režisér Jaroslav Soukup prozradí, proč úspěšná kriminální série končí. Diváci se v něm dozví třeba i to, jak seriál vznikal, jaké průšvihy měli herci na place a proč byla herečka Soňa Norisová dávána ostatním za příklad.

Policie Modrava Jaroslava Soukupa: Nový dokument přináší otevřenou zpověď režiséra: 

Lucie Piedová, cej, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz