Zajímavosti

Princ Charles se chtěl s Harrym usmířit. Na jeho gesto nebyl Harry zvědavý

Princ Charles se chtěl s Harrym usmířit. Na jeho gesto nebyl Harry zvědavý
Meghan a Harry | Zdroj: Profimedia

Princ z Walesu se napjaté vztahy v britské královské rodině opět pokusil urovnat, a tak pozval svého syna Harryho s jeho ženou a dětmi, aby přes léto zůstali v Británii na jeho panství Balmoral. Syn však nabídku razantně odmítl a vévodkyně Meghan naznačila, že se špatné vztahy s královskou rodinou už urovnat nedají, řekl zasvěcenec.

Princ Charles dal opět najevo, že ho odcizení se synem Harrym a jeho ženou Meghan velmi mrzí. "Nezlomil nad nimi hůl ani navzdory jejich neustálým útokům, které poslední dobou přicházejí častěji," svěřil se blízký přítel prince Charlese portálu Mirror.

"Princ z Walesu zopakoval své pozvání, aby Harry s celou jeho rodinou přijeli do Spojeného království a zůstali s ním na jeho panství Balmoral, když si to budou přát," prozradil zasvěcený zdroj.

Související obsah

"Myslel si, že by to mohla být dobrá příležitost, aby se jejich vztah napravil a všichni si odpočinuli. Pozvání však bylo odmítnuto," dodal, že jeho pokus o znovushledání rodiny Sussexové odmítli.

Meghan Markleová navíc minulý týden naznačila, že pouto prince Harryho s otcem skončilo v tu chvíli, co opustili své veřejné povinnosti coby členové královské rodiny. "Harry mi řekl, že v tomto procesu ztratil tátu. Je to jeho rozhodnutí," prozradila v magazínu The Cut, kterému nedávno poskytla pikantní rozhovor plný obvinění a tajemství.

Související obsah

Princ Harry a vévodkyně Meghan, kteří svých královských povinností zanechali v roce 2020, na začátku září opět navštívili Spojené království kvůli účasti na několika akcích. Vypadá to však, že dalším členům královské rodiny se vyhnou obloukem.

Předpokládá se, že pár svůj pobyt v Británii stráví v sídle Frogmore Cottage, které se nachází kousek od nového domova prince Williama a vévodkyně Kate žijících na panství Windsor. Návštěva rozkmotřených bratrů je však vysoce nepravděpodobná. Vévoda ze Sussexu údajně nenavštíví ani královnu kvůli nedostatečným bezpečnostním opatřením.

Podívejte se na video, jak navštívil princ Harry s manželkou Meghan Velkou Británii na počest královnina platinového jubilea:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz