Domácí

Popeláři se v Ostravě srazili s osobákem. Jeho řidič je po smrti

Popeláři se v Ostravě srazili s osobákem. Jeho řidič je po smrti
Došlo ke střetu popelářského vozidla s osobním | Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje

Moravskoslezští policisté vyjížděli v úterý krátce po půl osmé ráno k dopravní nehodě v ostravském městském obvodu Svinov. Osobní auto se tam srazilo s popelářským vozem, řidič osobáku střet nepřežil.

"Krátce po půl osmé ráno jsme přijali oznámení o dopravní nehodě na ulici Polanecká v Ostravě-Svinově," informovala mluvčí krajské policie Eva Michalíková. Podle prvotních informací nedal řidič osobáku, který přijížděl z vedlejší silnice, přednost popelářskému vozu jedoucímu po hlavní.

Obě vozidla po střetu skončila v příkopě, 77letý řidič osobáku bohužel kolizi nepřežil. V autě cestoval sám, ve vozidle popelářů byli tři lidé. Řidič popelářského vozu vyvázl bez zranění, jeho dva spolucestující však utrpěli zranění a zdravotníci je odvezli k ošetření.

Související obsah

​"45letý muž byl poraněn v oblasti břicha a zad, 21letý spolujezdec pak na horní končetině. Oba utrpěli středně těžká zranění," uvedl pro TN.cz mluvčí Záchranné zdravotnické služby Moravskoslezského kraje Lukáš Humpl.

Po nehodě policisté uzavřeli ulice Polaneckou a 5. května a koordinovali dopravu. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Provoz byl kompletně obnoven o půl jedenácté dopoledne.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz