Zajímavosti

Daro, tohle měl vidět jenom Nedvěd! Rolins sdílela fotku nahoře bez

Daro, tohle měl vidět jenom Nedvěd! Rolins sdílela fotku nahoře bez
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Stud Daru Rolins nikdy moc netrápil a to se nezměnilo ani ve vztahu s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Krásná zpěvačka sdílela na instagramu polonahou fotku. Popová legenda ukázala, že se ani na prahu padesátky nemá za co stydět. Za její perfektní postavu by zabíjela leckterá dvacetiletá kráska.

Daro, dávej si pozor, aby Pavel nezačal žárlit. Nestárnoucí slovenská zpěvačka je známá tím, že se svým tělem ráda pochlubí. Obvyklé fotky v bikinách však překonala nestydatou fotkou nahoře bez. A aby toho nebylo málo, Dara si na snímku pomalu svléká i kraťasy.

"Další ze série 'nejsi na to už stará' nebo 'jako matka by sis měla uvědomit' " žertovala zpěvačka pod svou divokou fotku a přidala za ni malý obrázek čerta.

Související obsah

"Anebo máš doma partnera a to by měl vidět jen on," přidala se k Dařině ironickým poznámkám jedna z fanynek. Jinak za fotku hvězda české a slovenské pop music sklidila samou chválu. "Ty na to nebudeš nikdy stará," podpořila ji další sledující.

"Pověz jim, že už se svlékat nebudu," zavtipkovala Dara Rolins a označila autora sexy fotografie Lukáše Kimličku, který fotí portréty slavných herců, ale zároveň i odvážné akty. "Ty nestydo," odpověděl zpěvačce záhy fotograf.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Fanoušci mohou jen doufat, že tohle skutečně nebude poslední fotka, kde se Rolins svlékne. Slovenská popová hvězda se totiž nemá vůbec za co stydět. Její postavu by jí mohla závidět i leckterá dvacetiletá dívka a na místo Nedvěda se pravděpodobně tlačí tucty náhradníků.

Vysněné tělo ale není zadarmo. Zpěvačka na sobě opravdu dře jak v posilovně, tak i na parketu. Její vystoupení jsou totiž proslulá hlavně díky energickým tanečním show, kde zpěvačka rozhodně nezaostává.

Rolins a Nedvěd rádi společně navštěvují fotbalové zápasy Juventusu. Často si u toho projevují lásku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz