Co nás čeká

Horoskop na sobotu 10. září: Uvidíte milostné záležitosti v jiném světle

Horoskop na sobotu 10. září: Uvidíte milostné záležitosti v jiném světle
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnešní úplněk v Rybách vám přinese velkou přecitlivělost. Uvidíte vaše milostné záležitosti v jiném světle, úplněk otevře i otázku vašich společenských styků a také ratolestí.

Beran

Úplněk vám může přivést do cesty někoho, koho jste už hodně dlouho neviděli. Můžete rovněž být konfrontováni s událostmi, které se staly tak dávno, že jste na ně téměř zapomněli. Ani takové zážitky však nespí definitivně, musíte se na to připravit.

Býk    

Díky úplňku se dostává do popředí vaše zdraví. A to nejenom léčba stávajících problémů, ale také preventivní opatření. Měli byste se zaměřit na správnou životosprávu, kterou v poslední době hodně zanedbáváte. Můžete také řešit jistý pracovní problém.

Blíženci          

Svit sobotního úplňku ozáří vaše milostné záležitosti, otevře otázku vašich společenských styků a také vašich ratolestí. Tato témata vás budou v následujících týdnech hodně zaměstnávat. Připravte se na to a nenechte se vývojem událostí zaskočit.

Rak    

Extrémní přecitlivělost je přesně to, co vám přinese dnešní úplněk v Rybách. Ta bude mít s největší pravděpodobností na svědomí potíže v komunikaci, protože budete reagovat vztahovačně. Zkuste se nad své pocity povznést a říct si, že za to může jenom Měsíc.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Lev     

V tomto období máte energie a hlavně dobré nálady na rozdávání, a proto si vychutnáváte každý den. Navíc, když jde o volnou sobotu a úplněk v jednom. Vyrazte někam ven, abyste na dlouhém pěším výletě vybili přebytek sil a také se pokochali krásou přírody.

Panna 

Jste rádi, když můžete nechat město za zády a užívat si přírodu. Je jedno, jestli máte chatu či chalupu, anebo vyrazíte do útulného penzionu. S chutí tímto způsobem dobíjíte baterie. Využijte i tento víkend k tomu, abyste si odpočinuli dle své chuti.

Váhy  

Na co byste si měli dát pozor při sobotním úplňku? Především na své emoce, které by mohly převládnout nad logikou. Stimulovány jsou rovněž krátké cesty a sblížení se sourozenci a příbuznými, zejména pokud jste nedávno řešili mezi sebou nějaké spory.

Štír     

Sobotní úplněk v Rybách dodá na důrazu jednání některého z vašich přátel, a to jak v pozitivním, tak negativním smyslu. Může to mít vliv na váš život. Bude to asi ukázka toho, že důsledky našich činů si nás stejně dříve či později najdou. Nevyhneme se jim.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Dnešní úplněk vynese na světlo otázky týkající se vaší profese a kariéry. V září budete muset vyvinout více snahy a energie, abyste se někam posunuli nebo dosáhli svých cílů. Dobrou zprávou je, že máte dostatek vnitřní síly, abyste to vše zvládli.

Kozoroh         

Úplněk v Rybách osvítí svými paprsky vše, co se týká cestování a vzdálených míst. Všechno, co s nimi souvisí, dostane zelenou. Může to být nákup zboží z ciziny, místo u zahraniční společnosti, zhodnocení financí či prostě příjemná dovolená. Vše bude úspěšné.

Vodnář          

Úspory, investice, pojištění a další finance budou tématem, které otevře dnešní úplněk. Protože na suchu po finanční stránce rozhodně nejste, půjde spíše o různé nabídky, případně dořešení věcí z minulosti. Vše si ale důkladně prověřte a rozvažte.

Ryby  

Rozladěnost a únava, to jsou slova, kterými by se dal snadno charakterizovat stav vašeho těla a mysli. Máte za sebou náročný týden a je vám jasné, že ten další nebude o moc lepší. Proto na sebe buďte hodní a udělejte si nějaký hezký program.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz