Co nás čeká

Horoskop na neděli 11. září: Vaším nepřítelem dnes bude lenost

Horoskop na neděli 11. září: Vaším nepřítelem dnes bude lenost
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

V neděli bude váš velký nepřítel lenost, když s ní ale přestanete bojovat, mohli byste si v klidu užít odpočinku. Úlevu od stresu vám může přinést třeba čtení. Můžete tak neděli využít k tomu, abyste se s knihou schovali ve svém pokoji a relaxovali.

Beran

Celý den pro vás nebude příliš příjemný. Dokonce mohou zkrachovat i některé vaše plány kvůli událostem a vlivům, které nemůžete ovlivnit. Navzdory frustraci nebuďte rozzlobení sami na sebe, nemůžete za to a nemáte, jak to změnit. V pondělí bude lépe.

Býk    

V neděli budete bojovat s touhou lenošit. To klidně můžete. Je jenom na vás, jak den strávíte. Důležité je, abyste zregenerovali tělo i mysl. Máte za sebou pracovní týden a další vás čeká, tak dobijte baterie takovým způsobem, jaký je vám příjemný.

Blíženci          

Obvykle děláte více věcí naráz, vyplývá to z charakteru vašeho znamení. V neděli zkuste zvolnit a dopřát si pomalejší tempo. A to hlavně s ohledem na své okolí, protože vedle vás nestíhá. I když se budete muset přemoct, pro své blízké to udělejte.

Rak    

I když by dnes mělo jít o den odpočinku, zřejmě se vám nevyhnou různé nepříjemné situace. Nemějte obavy, jejich řešení zvládnete. Žádné těžkosti vám nehrozí. Využijte své diplomatické schopnosti, budete schopni usmířit i ty nejrozhádanější nepřátele.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Lev     

Dnešek vám přinese úžasnou informaci, kterou můžete využít ve svůj prospěch. Záleží na tom, jak s ní naložíte. Vy však umíte skvěle využívat všeho, co vám osud nabízí, a nenecháváte se životními událostmi válcovat. A to je samozřejmě správný přístup.

Panna

Nedělní rodinná rada bude kromě jiného probírat možnosti, jak nejlépe investovat úspory. Pokud uvažujete o koupi nemovitosti, nechte si od důvěryhodného subjektu prověřit, zda na ní neváznou dluhy a v jakém je technickém stavu. Je to nyní důležité!

Váhy  

Můžete být požádáni, abyste jako rození diplomaté uklidnili názorové neshody v širší rodině. Pokusíte se o to s tím, že nic neslibujete. Vaše mise však bude natolik úspěšná, že odteď zřejmě budete zastávat funkci mediátora pro široké příbuzenstvo.

Štír     

Pokud v neděli někam vyrazíte nebo k vám přijde návštěva, buďte pozorní k signálům, které se k vám dostávají. Láska v tyto dny může vzniknout i z dlouhodobého přátelství, které se změní na hluboký cit. Zejména pokud jde o zrozence ve znamení Panny.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Nedělní klid bude opravdu takový, jaký má být. Nikdo nic nechce ani vám nic nepřikazuje. Můžete si odpočinout a věnovat se svým koníčkům. Dost to potřebujete. Zvýšené nároky, které na vás toto období klade, je třeba si kompenzovat oblíbenou činností.

Kozoroh         

Pokud máte zahrádku, můžete na ní strávit příjemné odpoledne. A nejenom prací, nechte si poradit od zkušenějších zahrádkářů, co byste měli kam vysadit, abyste měli příští rok dobrou úrodu. A zeptejte se jich, jak nejlépe pro rostliny připravit půdu.

Vodnář          

Naplnění a úlevu od stresu, kterého zažíváte v poslední době poměrně hodně, vám poskytne studium a získávání nových informací. Neděli využijte k tomu, abyste se s knihou schovali ve svém pokoji a relaxovali. Můžete si vybrat třeba nějaký cestopis.

Ryby  

Setkání s přáteli by mohlo být to pravé, co by vám zlepšilo náladu a doplnilo zásoby energie na příští týden. Nemusí vás být moc, vyberte si jen pár lidí, kteří jsou vám blízcí, a popovídejte si o životě. Nesklouzněte však v žádném případě ke fňukání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz