Co nás čeká

Horoskop na úterý 13. září: Dnes máte šanci na nový začátek

Horoskop na úterý 13. září: Dnes máte šanci na nový začátek
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Jste nadšeni z toho, že je tento měsíc bohatý na nejrůznější události. Nicméně hektické tempo a Merkur ve Vahách dokážou unavit, a právě tak se dnes cítíte. Máte však dnes vlivem Jupiteru v Beranu šance na nový začátek. Všude, kam se obrátíte, máte příležitost uspět.

Beran

Lidé od vás budou požadovat spoustu věcí. Ať už to bude pomoc v rámci pracovních vztahů, nebo přátelských a rodinných vazeb, jejich očekávání budou dost velká. Nesnažte se všem vyhovět, máte své limity a každý se musí snažit také sám.

Býk    

Pracovat na vlastním štěstí, ať už to znamená cokoliv, je to nejlepší, co dnes můžete udělat. Jednoduše myslete na to, co byste si přáli, a podle toho se zařiďte. Pokud vám nejde okamžitá improvizace, věnujte tento čas aspoň plánování budoucích kroků.

Blíženci          

Jste rádi, že navzdory těžšímu období v práci je přísun financí stále stejný. Přivádí vás to dnes k myšlence, že byste měli mít větší peněžní rezervy, než máte. A pokud nemáte žádné, že byste si je měli vytvořit. Je to velmi dobré rozhodnutí.

Rak    

Jste nadšeni z toho, že je tento měsíc bohatý na nejrůznější události. Zejména na ty, které vás posouvají dopředu. Nicméně hektické tempo a Merkur ve Vahách dokážou unavit, a právě tak se dnes cítíte. Dopřejte si aktivity, které vás potěší, nebo si něco hezkého kupte.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

Užíváte si harmonii a vychutnáváte si podzim. Moc dobře totiž víte, že každé roční období má svůj půvab. Daří se vám v práci i dalších oblastech života a procházky pestře zbarvující se přírodou jsou pro vás kýženým dopingem. Nevynechte ho ani dnes.

Panna 

Pokud uvažujete o změně pracovního místa či jiném směru v kariéře, neobávejte se v tomto měsíci zkoušet své možnosti. I dnes máte vlivem Jupiteru v Beranu šance na nový začátek. Všude, kam se obrátíte, máte příležitost uspět.

Váhy  

Nebojte se začít řešit i nejsložitější problémy. Napadnou vás dnes taková řešení, o jakých se ostatním ani nesnilo. A vlastně ani vám ještě před nedávnem! Díky hvězdám jste bystří, skvěle vám to myslí, a ještě máte dobrou náladu. Je vám co závidět.

Štír     

Jste úspěšní a daří se vám. Můžete na sebe být pyšní. Moc dobře si však přitom uvědomujete, že existují lidé, kteří vás různým způsobem podpořili. Bez jejich pomoci byste mnohé nedokázali. Dnešní den přináší možnost, jak jim vyjádřit svou vděčnost.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Doslechnete se v práci, že vedení plánuje vybrat vhodné lidi pro zajímavou pracovní cestu. Těšíte se, že byste mezi vyvolenými mohli být také vy. Zmizet na pár dnů ze stereotypu by vám pomohlo, odpočinula by si i rodina a pročistila se atmosféra.

Kozoroh         

Ocitli jste se hodně blízko úspěchu. Ohlížíte se zpět a vidíte úsilí, které vás k tomu přivedlo. Nic jste nedostali zadarmo, je za vámi kus tvrdé dřiny. Dnes si pečlivě naplánujte další kroky, které uděláte, abyste nezmařili svou předchozí práci.

Vodnář

Ani v úterý to s nervozitou okolo vás není o moc lepší. Máte dojem, že lidé jsou snad všichni nějak přetažení a věci přehánějí. Vaší klidné povaze se to příčí, nevíte, jak s tím naložit. Vyhněte se proto všem konfliktům a hádkám, ubírá vám to energii.

Ryby  

Ani dnešní den nebude jednoduchý. Problémy v práci vrcholí, nedokážete se bez ironických poznámek domluvit ani s nejbližšími kolegy. Kariéra není momentálně oblastí, v níž byste mohli mít důvod k radosti. Ubírá vám to hodně energie a také klidu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz