Co nás čeká

Horoskop na středu 14. září: Dejte pozor na komunikaci, trochu se kroťte

Horoskop na středu 14. září: Dejte pozor na komunikaci, trochu se kroťte
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Události těchto dnů způsobují, že jste více kousaví. Projevuje se to ve všem, co řeknete. A dnes obzvláště. Každý však tento způsob komunikace nezvládne a problém je na světě. Kroťte se trošku!

Beran

Ve vašem okolí se vyskytují lidé, kteří provokují vaši fantazii. Nemusí jít vždy o erotické jiskření, ale i o zcela obyčejný lidský zájem. Odpoledne nejspíš dostanete šanci se s některým z těchto lidí blíže poznat. Můžete se od něj mnoho věcí přiučit.

Býk    

Dnes je důležité, abyste při řešení problémů zachovali spravedlivý přístup ke všem zúčastněným. Je totiž velice jednoduché získat špatný úsudek a někomu ublížit. Pokud se vám podaří toho vyvarovat, získáte si respekt svého okolí. Bude si vás vážit.

Blíženci          

Nemůžete se od rána zbavit myšlenky na to, kudy by do vašeho života mohl zavanout nový a svěží vítr. Možná bude lepší, když se budete soustředit na to, jak zvládnout některé nelehké momenty tohoto měsíce. Bude to v tyto dny mnohem plodnější úsilí.

Rak    

Dnes nejspíš dostanete k podpisu důležitou smlouvu, na kterou jste už dlouho čekali. I když z ní máte velkou radost, nedovolte, aby zastínila vaše racionální uvažování. Dejte dokument raději posoudit dobrému právníkovi, ať víte, že je vše v pořádku.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

Od rána se na vás usmívá váš nadřízený a složí kompliment, kde může. To může signalizovat, že s vámi vedení počítá na vyšší funkci anebo vám chce navrhnout účast na důležitém projektu. Pracujte, jak nejlépe umíte, a prozatím se na nic nevyptávejte.

Panna 

Dnes jste schopni prosadit své zájmy. Disponujete dostatkem sil i vůle k tomu, abyste překonali překážky, kterých ostatně mnoho nebude, a uskutečnili své plány. Počítejte i s podporou svého okolí. Nic vám nebrání pustit se do všeho, do čeho chcete.

Váhy  

Ačkoliv to pro mnohé bude hodně nečekané, dnes pocítíte nutkání ke kreativní činnosti. A ne ledajaké. Budete mít chuť stvořit nějaké umělecké dílo anebo od základů změnit vzhled vašeho domova. Nejlepší bude se do toho pustit, ale nic nepřežeňte!

Štír     

Navzdory tomu, že jste osoba plná energie, měli byste si dobře rozmyslet, na co má smysl ji vynakládat, ale co za to naopak nestojí. Dnes se vám podaří vyhnout se situaci, která by vás o energii obrala. Vezměte si z toho příklad, dělejte to tak i dále.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Vyslechnete si od svého okolí výtky, že jste příliš tolerantní k některým lidem, kteří si to nezaslouží. Měli byste pořádně zvážit, jestli nemají pravdu a neplýtváte svou velkorysostí nadbytečně. Neomlouvejte tak snadno chyby druhých, neváží si toho.

Kozoroh         

Jste obdařeni velkou dávkou soucitu a empatie. Dnešní den vás přivede do situace, kdy tomu budete moct dát průchod. Neznamená to, že budete muset pomáhat finančně či poskytnutím přístřeší, i když to také umíte. Bude stačit, když zvolíte správná slova.

Vodnář          

Poprvé od pondělí zavládne větší pohoda. Můžete vsadit na vzdělávání. Netýká se to jenom vás, ale hlavně vašich dětí, kterým už naplno začala škola. Možná budou potřebovat pomoc při učení. Můžete se jich odpoledne zeptat, zda nechtějí něco vysvětlit.

Ryby  

Události těchto dnů způsobují, že jste více kousaví. Projevuje se to ve všem, co řeknete. A dnes obzvláště. Každý však tento způsob komunikace nezvládne a problém je na světě. Nelze totiž jednoznačně odlišit, kdy žertujete a kdy už věci myslíte vážně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz