Co nás čeká

Horoskop na neděli 18. září: Dnes můžete pořádně zlepšit svou kondici

Horoskop na neděli 18. září: Dnes můžete pořádně zlepšit svou kondici
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Saturn ve Vodnáři vás navzdory nepříliš utěšené finanční situaci svádí k neuváženému utrácení. Planety vám ale dopřejí jedinečné zážitky. Zkuste dnes využít potenciálu tohoto období, abyste udělali něco pro své zdraví a zlepšení kondice.

Beran

Dnes máte neobyčejnou schopnost řešit všechny možné záležitosti a přijít na kloub i těm nejsložitějším problémům. Není divu, že se na vás dnes obrátí příbuzní či přátelé s prosbou, abyste jim pomohli zorientovat se v jejich záležitostech.

Býk    

Neděle přináší úvahy o tom, kam v životě směřujete a zda je to v souladu s tím, co doopravdy chcete nebo o čem jste kdysi snili. Pokud jste se výrazně odklonili od původní cesty, můžete se pokusit znovu se k ní přiblížit. Ne vždy to je však možné.

Blíženci          

Vyhlížíte, kdy se začne blýskat na lepší časy. Některé věci v tomto měsíci vás unavují. A to je teprve jeho polovina. Vydržte, říjen vám to v mnoha ohledech vynahradí. Zkuste si přestat kazit pěknou neděli chmurnými myšlenkami a bavte se podle svého.

Rak    

Nedělní den vám ukáže nutnost umět udržet na uzdě své sebevědomí, které máte v tomto období hodně vysoké. Vaše okolí vám dá totiž najevo, že by bylo vhodné, abyste všem stále nevnucovali své názory a nepovažovali je za jediné správné. Nechte i ostatní, aby se vyjádřili.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

Pokud se dnes vydáte na výlet, planety vám dopřejí jedinečné zážitky. Jestliže zůstanete doma, stejně budete přemýšlet nad tím, zda jste neměli někam vyrazit. Náladu vám nezlepší ani televize. Tak nebuďte líní a jděte se nadýchat čerstvého vzduchu.

Panna 

Zkuste dnes využít potenciálu tohoto období, abyste udělali něco pro své zdraví a zlepšení své kondice. Můžete se projet na kole nebo si zacvičit v posilovně. Vhod by mohla přijít i práce okolo domu, je to také fyzická námaha, navíc užitečná!

Váhy  

Po spoustě událostí, které tento týden přinesl, jste zvědaví, jaký bude ten následující. Přivítali byste, kdyby byl stejný a mohli byste se realizovat v práci a nacházet potěšení ve chvílích s blízkými a přáteli. V duchu se na tuto možnost připravujete.

Štír     

Saturn ve Vodnáři vás navzdory nepříliš utěšené finanční situaci svádí k neuváženému utrácení. Dnešek a zítřek budou v tomto ohledu velmi rizikové dny. Radši se vyhýbejte všem pokušením, ať se nestane, že byste pustili kontu žilou více, než snese.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Dnes prokážete svou neobyčejnou schopnost říkat nesprávné věci v nesprávnou chvíli. Ve snaze vysvětlit, že jste vše mysleli jinak, situaci ještě zhoršíte. Nechte to teď být a později navečer se zkuste omluvit a přiznat svou chybu. To je jediná cesta.

Kozoroh         

Rutinní a stereotypní věci vás unavují a někdy zatoužíte být úplně jinde, než právě jste. A proč byste si to nakonec neměli splnit, i kdyby to mělo být jen na jeden den. Využijte k tomu právě neděli a věnujte se jenom tomu, čemu doopravdy chcete.

Vodnář          

Jestliže se dnes dostaví únava, menší výdrž a úbytek energie, berte to jako varování. Jste neobyčejně tvrdí a houževnatí jedinci, a pokud vás přesto přepadnou tyto pocity a myšlenky, musíte zvolnit. Nemyslete na nic a vychutnejte si nedělní klid.

Ryby  

Přetížení a rozčilování nikam nevede, jen ke zdravotním problémům. Abyste se jim vyhnuli a dostali ze sebe stres nashromážděný za celý týden, chtělo by to lehkou fyzickou aktivitu. Nejlépe v přírodě na čerstvém vzduchu. Takže procházka nebo výlet!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz