Co nás čeká

Horoskop na pondělí 19. září: Dnes máte šťastný den!

Horoskop na pondělí 19. září: Dnes máte šťastný den!
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Po letním odpočinku jste přímo nabití novou energií a pozitivní náladou. Využijte svého čerstvě získaného životního elánu a pusťte se s chutí do práce. Vaše hlava je plná nápadů. Neváhejte je využít všude, kde se dá.

Beran

Hledáte už dlouhou dobu toho takzvaně pravého? Možná je na čase, abyste přestali snít a raději se pořádně rozhlédli okolo. Sami budete překvapeni tím, co zjistíte. Najděte to, po čem už tak dlouho toužíte. Život je plný překvapení, nebraňte se tomu.

Býk    

Cítíte se nervózní, kdykoliv máte co dočinění s osobou opačného pohlaví? Věřte tomu, že to je jen ve vás. Naučte se uvolnit, buďte přirození a sebevědomí. Nemáte se za co stydět, tak odhoďte zábrany a nebojte se pustit do svého života někoho jiného.

Blíženci          

Dnes máte šťastný den! Pokud se už dlouho snažíte o postup ve své kariéře, věřte, že se ho konečně dočkáte. Po letech tvrdé dřiny a odříkání budete moct sklidit ovoce své práce a oslavit úspěchy. Neusněte však na vavřínech a dál na sobě pracujte.

Rak    

Jste k smrti unavení? Je pochopitelné, že se nemůžete ubránit pocitu závisti, když vidíte, že ostatní mají dovolenou, zatímco vy tvrdě pracujete. Buďte však trpěliví a brzy se také dočkáte volna. Berte to jako zatěžkávací zkoušku.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Po letním odpočinku jste přímo nabití novou energií a pozitivní náladou. Využijte svého čerstvě získaného životního elánu a pusťte se s chutí do práce. Vaše hlava je plná nápadů. Neváhejte je využít všude, kde se dá. Šéf z vás jistě bude nadšený.

Panna 

Jste po víkendu odpočatí? I díky pozitivní náladě vás dnes čeká příjemný den. V zaměstnání budete mít sice napilno, ale jistě si najdete i pár chvilek na poklábosení se svými kolegy. Dnes není kam spěchat, užijte si příjemný, téměř podzimní den.

Váhy  

Až dosud jste stoupali po kariérních schůdcích nebývale snadno. Teď se vaše veselá jízda poněkud zastaví, nenechte se tím však odradit. Ne všechno jde lehce a některé věci si musíte opravdu zasloužit. Je proto ideální čas začít se pořádně snažit.

Štír     

Zjistíte, jak je někdy slovo "úspěch" zavádějící. Jednoduchost, s jakou dosáhnete požadovaného cíle, vás dočista ohromí. Ceníte si ale opravdových hodnot, a proto snadnému vítězství nebudete přikládat velký význam. Přesto potěší a bude dobrým znamením.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

V zaměstnání budete mít možnost ukázat, že se bez vás ostatní jen tak neobejdou. Bude to příjemný pocit! Proto se šance dokázat kolegům i šéfovi svůj význam bez váhání chopte. Uvidíte, že díky tomu získáte o mnoho více respektu. A to je dobrá cesta.

Kozoroh         

Váš nový nadřízený na vás udělá hluboký dojem. Ostatně půjde o člověka, jehož životní zkušenost si respekt zaslouží. Přesto pamatujte, že je to člověk jako vy. Zbožné uctívání k ničemu nevede. Nemá cenu se ho přehnaně obávat, zachovejte proto klid.

Vodnář          

Nový vztah vás bude zdržovat od povinností. Okolí to pochopí. Koneckonců, kdo nezažil lásku. Přesto byste neměli brát zamilovanost jako výmluvu. Raději se snažte zůstat alespoň jednou nohou na zemi, a pokud je to možné, splňte veškeré své úkoly a resty.

Ryby  

Na povrch dnes mohou vyplout mnohé vaše staré chyby. Proto se na ně raději připravte. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení. Faktem však zůstává, že nikdo není neomylný. Nestyďte se za to, že jste lidé, kteří chybují. Snažte se však z omylů poučit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz