Zajímavosti

Potkejte se s herci z Ordinace! Startuje jedinečná akce po celém Česku

Startuje akce Blesk Ordinace, na které můžete ve vybraných městech po celé republice potkat své oblíbené hrdiny seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Zároveň bude k dispozici řada testů, díky kterým zjistíte, jaký je váš zdravotní stav.

Zdraví je nade vše a jeho prevence je velmi důležitá. Projekt Blesk Ordinace proto zájemcům poskytuje možnost podstoupit řadu odborných vyšetření bez doporučení praktického lékaře. Díky tomu se mohou dozvědět užitečné informace související právě se zdravím.

Letos poprvé bude i příležitost setkat se osobně s oblíbenými hrdiny seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, který exkluzivně uvádí Voyo. Herci budou návštěvníkům akce rozdávat podpisy a diváci budou moci vyhrát i několik cen v tombole.

Na první letošní zastávce v Olomouci 13. září bude k dispozici vyšetření zraku, plic nebo mateřských znamének, gynekologická poradna, mamograf, dentální hygiena a další atraktivní zdravotní poradny, v nichž budou k dispozici lékaři a zdravotníci z Fakultní nemocnice Olomouc. Z Horního náměstí ale nemusí odcházet lidé pouze dobře informovaní a vyšetření, ale mohou se naučit i základy první pomoci od Červeného kříže.

Související obsah

Ordinace v růžové zahradě 2 do Olomouce vysílá dvojici herců  Michaelu Badinkovou, představitelku Aleny Mázlové, a jejího současného seriálového partnera Ondřeje, kterého hraje Jiří Böhm.

"Určitě přijďte v úterý 13. září na olomoucké Horní náměstí! Nejenže se dozvíte to, co jste o svém zdraví ani netušili, a v budoucnu tak budete lépe vědět, co dělat, kdyby vás začalo něco trápit, ale setkáte se i s námi dvěma. Poprvé ve 14:45 během rozhovoru na pódiu. Pak se s vámi rádi vyfotíme a podepíšeme se vám. A nakonec budete moct vyhrát v tombole něco, co vám zcela jistě udělá velkou radost," zvou na olomouckou akci Blesk Ordinace Michaela a Jiří.

Dalšími zastávkami akce jsou 21. září Písek, 27. září Brno, 5. října Teplice a 12. října Praha.

Hrůzostrašný pád Pítra z Love Islandu. Sledujte nové díly Ordinace:

Jiří Loučka, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz