Zajímavosti

Prahou se nese zpráva o těhotenství Hanychové. První slova Agáty

Prahou se nese zpráva o těhotenství Hanychové. První slova Agáty
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup jsou bezesporu nejkontroverznějším párem českého showbyznysu. Do redakce TN.cz se dostala zpráva o údajném těhotenství Hanychové, ta se k této informaci vyjádřila.

Kontroverze. Slovo, které vystihuje vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa asi nejlépe. Dvojice by zřejmě ještě více přitahovala pozornost, kdyby po necelých třech měsících vztahu čekala miminko, jak sdělil redakci TN.cz zdroj z okolí páru.

Této novině by nahrával i fakt, že Agáta na dovolené se Soukupem ve Španělsku dle svých slov pořád jen jedla. Modelka se také v posledních dnech nebála ukázat své emoce. V úterý prozradila, že ji rozplakala zpráva od maminky Veroniky Žilkové, která jí napsala: "Jsem pyšná máma, že jsi máma." Na středečním streamu na sobě měla i volnější oblečení.

Související obsah

​Hanychová se pro TN.cz vyjádřila k tomu, zda spekulace, že čeká dítě Jaromíra Soukupa, jsou pravdivé. "Tak to je fakt blbost. To fakt není pravda," řekla modelka.

Agáta Hanychová má syna Kryšpína z prvního manželství s Mirkem Dopitou a dceru Miu z druhého s Jakubem Prachařem. Podle slov Agáty jí dvě děti stačí a žádné další není v plánu. Stojí si za tím, že informace o těhotenství není pravdivá. 

Hanychová posunula vztah se Soukupem dál. Nečekané překvapení přímo od moře:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz