Zajímavosti

Voyo připravuje minisérii Extraktoři. Bude plná akčních scén i známých herců

Právě v těchto dnech vzniká pod značkou Voyo Original nová minisérie s názvem Extraktoři. Bude plná akčních scén a natáčet se bude i za hranicemi. V hlavních rolích agentů tajné služby se objeví například Jan Révai nebo Jakub Štáfek.

Minisérie se točí kolem speciální jednotky české rozvědky, která řeší případy ohrožených Čechů v zahraničí. "Extraktoři jsou čistě špionážní seriál. Jsme pyšní na to, že se podařilo udržet čistý žánr v těch scénářích," má radost kreativní producentka Lenka Szántó.

V hlavních rolích se v minisérii představí známá jména jako například Pavla Gajdošíková, Jakub Štáfek nebo Jan Révai. "Já ztvárňuji jednoho z extraktorů, což je tajný zpravodaj nebo tajný člen rozvědky z Čech. Podílí se na záchranách různých lidí a řeší situace, které nastanou mimo ČR," přiblížil Révai.

Související obsah

"Je to fakt dobrý scénář. Baví mě to, že se vydáme do zahraničí a snažíme se být co nejvíc reální. To je prostě dobré," uvedl Štáfek.

Herci si pochvalují scénář, akční scény i natáčení v zahraničí. "Je to dost akční, což si myslím, že u nás nebývá zvykem, napsat takhle akční scénář," tvrdí Gajdošíková. "Já myslím, že to není tajemstvím. Budeme točit v Turecku celý říjen. Takže to bude docela zápřah, si myslím. A i na to se těším. Protože mám rád takové věci," doplnil Révai.

Známá jména se objeví i ve vedlejších rolích, v minisérii nebude chybět Ondřej Vetchý, Klára Cibulková či slovenský herec Ján Koleník. "Hraji státního zástupce, pro slovenské diváky prokurátora. A teď se ocitám na druhé straně toho zákona. Někdy jsem hrál vyšetřovatele a někdy policisty. Ale teď jsem opravdu ve ztvárňování úlohy rozhodovatele těch justičních rozhodnutí," řekl Koleník.

Šestidílnou minisérii Exraktoři uvidí diváci už příští rok na Voyo.

ls, Lucie Piedová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz