Domácí

Žilková už není sama! S novým přítelem si udělala výlet na zvláštní místo

Žilková už není sama! S novým přítelem si udělala výlet na zvláštní místo
Veronika Žilková Zdroj: Profimedia

Zdá se, že se v životě herečky Veroniky Žilkové opět blýská na lepší časy. Rozvodem se svým manželem Martinem Stropnickým už neprochází sama. Oporu našla v novém příteli.

Slavná herečka Veronika Žilková to v poslední době neměla lehké. Na těžký rozvod s manželem Martinem Stropnickým už ale není sama. Po odloučení od Stropnického, který jí oznámil rozchod přes e-mail, si totiž Žilková našla zbrusu nového přítele.

Tím není nikdo jiný než muzikant Josef Holomáč. S baskytaristou a jedním ze zakládajících členů rockové kapely Argema randí už nějaký čas. Jejich vztah ale drželi oba až doteď v tajnosti. Jak dlouho spolu chodí, herečka nechtěla prozradit.

Související obsah

Teď se však novým přítelem pochlubila na svém instagramu, kde sdílela fotku z výletu na Hodonínsku. "Přeju Vám všem, kdo jste singl, ať taky někoho potkáte," připojila Žilková pod fotografii krátký vzkaz.

Výlet na Hodonínsko nejspíš nebyl náhodný. Právě tam totiž spolu s kamarády Holomáč založil v roce 1982 slavnou kapelu Argema. Jejím snad nejslavnějším hitem je písnička Jarošovský pivovar.

Šťastný pár se měl přitom potkat úplnou náhodou. Sama Žilková na rockovou muziku nikdy nebyla. V současnosti však nacvičuje roli v rockovém muzikálu s názvem Okno mé lásky, který doprovází hity legendárního Olympicu. Možná to tedy byla pro Žilkovou šťastnější role, než si vůbec myslela.

Hit, který proslavil Holomáčovu kapelu, si můžete připomenout zde:

Podívejte se, jak Žilková poprvé promluvila o milence Martina Stropnického:

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz