Co nás čeká

Horoskop na úterý 20. září: Novou známost byste měli radši tajit

Horoskop na úterý 20. září: Novou známost byste měli radši tajit
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Novou známost byste měli pro jistotu před okolím tajit. Přátelé by byli pobouřeni a máte i další důvody k mlčení. Je možné, že si nejste vztahem jistí, a proto nechcete, aby o něm kdokoliv věděl. Je čas se rozhodnout, co dál.

Beran

V zaměstnání získáte mnoho nových zkušeností. Zpočátku to sice nebude lehké a dost možná prožijete nejednu horkou chvilku, pokud však vytrváte, uvidíte, že se vaše odhodlání zúročí. Jenom se nesmíte předčasně vzdávat! Vydržte, jistě se to vyplatí.

Býk    

Spolu s partnerem se oddáte romantice. Můžete se proto těšit na večer plný něžností. Protějšek vás bude rozmazlovat nejen výborným jídlem, ale také masáží či koupelí. Vašemu vztahu to opět dodá potřebnou jiskru a žár. Opakujte podobné večery častěji!

Blíženci          

Ze sympatického kolegy se postupem času stane ještě sympatičtější přítel. Važte si toho, spojenec na pracovišti se bude v budoucnu hodit. Nejenom, že spolu budete snáze čelit šéfovým náladám, ale v těžkých chvílích se podpoříte a navzájem podržíte.

Rak    

S partnerem dosáhnete úplného a naprostého souznění. Výsledkem bude, že si skvěle porozumíte i beze slov. Veškeré hádky a nepříjemnosti se vám vyhnou obloukem a vy si budete pouze užívat vzájemné společnosti. Známí vám budou vztah jenom závidět!

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Na vlastní kůži zjistíte, že stará láska opravdu nerezaví. Ta vaše se totiž bude hlásit o místo ve vašem současném životě. Jakkoliv vás ovládne nostalgie a velmi silná touha po starých časech, mějte na paměti, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíte.

Panna 

Po dlouhé době zavládne u vás doma naprostá idylka. Nikdo se nebude s nikým hádat, potomci se budou chovat slušně, a dokonce i domácí zvířata jako by zmoudřela a rozhodla se zachovat klid v domě. Važte si této příjemné atmosféry, nepotrvá dlouho.

Váhy  

Novou známost budete pro jistotu před okolím tajit. Přátelé by byli pobouřeni, což si moc dobře uvědomujete. Máte však své důvody k mlčení. Sami si totiž nejste vztahem jisti, a proto nechcete, aby o něm kdokoliv věděl. Měli byste se ale rozhodnout.

Štír     

S překvapením zjistíte, že v zaměstnání do vás vkládají velké naděje. Na jednu stranu vás zpráva velmi potěší, ovšem zároveň pocítíte tíživou zodpovědnost a strach ze selhání. Nemusíte se však ničeho bát. Buďte sami sebou a stoprocentně uspějete.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

V milostném a rodinném životě se dostanete do slepé uličky, z níž si nebudete vědět rady. Nejlepší bude požádat o radu přátele a známé. Vědí o vás hodně, a navíc mají potřebný odstup. Mohou vám tím pádem poskytnout cennou pomoc. Proto je vyslechněte.

Kozoroh         

Partner vám dokáže, co všechno pro něj znamenáte. A není toho málo! Jeho gesto vás velmi potěší. Zároveň si sami uvědomíte, jak moc je pro vás protějšek důležitý. Neváhejte a dejte mu to najevo. Vzájemný vztah tak utužíte a upevníte pro budoucnost.

Vodnář          

Díky malé protekci se vám povede v práci povýšit. Ale ať se budete snažit jakkoliv, vaše protežování kolegům neunikne. Výsledkem budou nepříjemné pomluvy. Je na vás, jak se k situaci postavíte. Máte dvě možnosti, neexistuje ani správná, ani špatná.

Ryby  

Šarm a kouzlo osobnosti z vás v poslední době doslova sálají. Váš partner si toho ihned všimne a bude vámi doslova okouzlen. To vám dává jistou moc, což moc dobře víte. Přesto zachováte takt. Přízeň vašeho protějšku vás každopádně velice potěší.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz