Co nás čeká

Horoskop na středu 21. září: Buďte spontánní a jděte do nových věcí po hlavě

Horoskop na středu 21. září: Buďte spontánní a jděte do nových věcí po hlavě
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Nemůžete se zbavit starých vzpomínek? Jediný způsob, jak zapomenout na minulost, je žít přítomností a myslet na budoucnost. Buďte spontánní a nebojte se nových věcí.

Beran

Nenechte se překvapit, pokud k vám někdo z vašich spolupracovníků vzplane láskou. Jste atraktivní, inteligentní a úspěšní a o potenciální partnery rozhodně nouzi nemáte. I když se vám to nezdá jako nejlepší nápad, možná byste tomu měli dát šanci.

Býk    

Nejste dnes zrovna v nejlepší formě? Pokud jste unavení a nejste schopní se soustředit, poproste vašeho nadřízeného o volnější den. Jistě pochopí, že potřebujete trochu odpočinku. Nemá cenu se pouštět do složitých úkolů, jste na to příliš roztěkaní.

Blíženci

Trápí vás něco? Pokud z hlavy nemůžete vyhnat problémy a nevíte si rady, není nic lepšího než se obrátit na své dobré přátele. Poproste kamaráda o trochu času a svěřte se mu s tím, co vás tak trápí. Jistě vás přivede na jiné myšlenky. Bude vám líp.

Rak

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Díky vaší upřímnosti a ochotě vždy pomoci jste se stali mezi kolegy velice oblíbení. Dnes sami uvidíte, že až se dostanete do nepříjemné situace, na kohokoliv se obrátíte s prosbou, vám více než ochotně pomůže.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Máte už dlouhou dobu problémy s vaší rodinou? I když na to už tolik nemyslíte, vaše podvědomí to užírá. Dnešek vám přinese štěstí ve všem, co se rozhodnete udělat. Není už konečně na čase zahodit minulost za hlavu a odpustit těm, které máte rádi?

Panna 

Není nad dobrého přítele. Pokud vás něco trápí, můžete se být jistí, že ať už se jedná o cokoliv, přátelé tu vždy budou pro vás. Pokud si tedy nevíte s něčím rady, svěřte se vašim nejbližším a ulevte tak svým emocím. Určitě vám bude mnohem lépe.

Váhy  

Jste perfekcionisti a moc dobře víte, že na detailech opravdu záleží. Ve spojení s vaší trpělivostí a chutí do práce to z vás dělá jednoho z nejlepších ve vašem oboru. Perfekcionismus jistě ocení váš šéf, snažte se ho ale v osobním životě omezit.

Štír     

Jste mladí, atraktivní a vašemu osobnímu kouzlu jen málokdo dokáže odolat. Z těchto i mnoha dalších důvodů rozhodně nemáte nouzi o potenciální partnery. Je dobře, že jste vybíraví, nepřeberte však. Vyberte si toho pravého a buďte konečně spokojení.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Nenechte se vytočit. Je jasné, že vás štvou kolegové, jež dělají mnohem míň, a přesto jsou ohodnoceni lépe než vy. Věřte však tomu, že pokud budete trpěliví a dále budete pokračovat ve své práci jako doposud, brzy vám nebudou sahat ani po kotníky.

Kozoroh         

Nemůžete se zbavit starých vzpomínek? Jediný způsob, jak zapomenout na minulost, je žít přítomností a myslet na budoucnost. Buďte spontánní a nebojte se nových věcí. Zpřetrhejte vazby s minulostí a buďte konečně spokojení se sebou i svým okolím.

Vodnář          

Bojujete o přízeň vašeho idolu? Věřte tomu, že záleží na jiných věcech než jen na vzhledu. Buďte spontánní, přirození a sebevědomí. Dotyčná osoba jistě neodolá vašemu osobnímu kouzlu. Získejte srdce toho, koho milujete. Je to jednodušší, než myslíte.

Ryby  

Poslední dobou trávíte většinu času v práci a přesčasy jsou na denním pořádku. Vaše zaměstnání je pro vás zároveň koníčkem, což je vaší velikou výhodou. Díky vašemu nasazení a trpělivosti jste to dotáhli opravdu daleko. Máte být rozhodně na co pyšní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz