Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 22. září: Dávejte pozor, komu se svěřujete

Horoskop na čtvrtek 22. září: Dávejte pozor, komu se svěřujete
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Měli byste se mít dnes na pozoru před svými nepřáteli. Mohli by se na vás snažit vytáhnout staré prohřešky, buďte obezřetní a snažte se tomu předejít. Snažte se, ať vám to nezamíchá kartami v práci.

Beran

Pracovní povinnosti vás zdrží déle, než by se vám líbilo. Bohužel se s tím budete muset smířit a jednoduše to překousnout. Můžete se však utěšovat tím, že co uděláte dnes, nemusíte dělat zítra. Uvidíte, že si čas strávený v zaměstnání vynahradíte.

Býk    

Mějte se dnes na pozoru! Nepřátelé by mohli vyzradit vaše tajné prohřešky. Teď vám nezbývá než doufat. Jedinou možností je zkusit vyjednávat. Víte totiž také nemálo pikantností! Příště však buďte opatrnější a dávejte větší pozor, komu se svěřujete.

Blíženci          

Obdržíte určitou zásilku a její obsah vás překvapí a nemálo zaskočí. Když se však zamyslíte, zjistíte, že situace dává smysl. V klidu si promyslete další kroky. Vyhněte se unáhleným rozhodnutím a v případě potřeby se poraďte s nejlepším přítelem.

Rak    

Necháte se strhnout dobrodružným životem dobrého kamaráda. Pokud jste nezadaní, nic vám nebrání oddat se bujarému životu. Zadaní však budou mít nemalý problém se svým partnerem, jemuž se vaše divoké počínání nebude v žádném případě zamlouvat.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Setkáte se s několika lidmi, kteří vám mohou být opravdu prospěšní. Stačí jen využít svůj šarm a bystrou inteligenci. Těmi na lidi umíte bez problému zapůsobit, proto neváhejte a chopte se příležitosti. Pokud zaváháte, budete v budoucnu litovat.

Panna 

V milostném životě budete nanejvýš spokojeni. Však máte proč! S partnerem vám to v poslední době klape po všech stránkách. Nejenom, že se nehádáte a s jeho rodiči vycházíte nadmíru dobře, ale i sex si užíváte tak jako nikdy předtím. Jen tak dál.

Váhy  

Do vašeho vztahu se začnou vkrádat neshody ohledně finanční situace. To rozhodně není nic příjemného. Na druhou stranu v určitých otázkách je třeba mít od začátku jasno. Proto neváhejte a s partnerem si na rovinu promluvte o penězích a hospodaření.

Štír

Potkáte svého starého známého, s nímž jste se dlouho neviděli. Přestože na sebe budete mít málo času, stihnete probrat všechny drby poslední doby a dozvíte se nemálo novinek ze svého blízkého i dalekého okolí. Rozhodně se tedy spolu nudit nebudete!

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

V poslední době neprožíváte zrovna nejlepší období. Naštěstí však máte skvělé přátele, kteří vás podpoří, kdykoliv je to potřeba. I dnes okamžitě přispěchají na pomoc a podstatně vám zvednou náladu! Kamarádům můžete vždycky stoprocentně důvěřovat.

Kozoroh         

Podaří se vám zajistit si šéfovu přízeň. Akorát se připravte na otrávené pohledy okolí. Z těch si ale nic nedělejte, kolegové jenom obyčejně závidí. Spíše se snažte, abyste si svoji chvíli na výsluní užili co nejdéle. Máte sklon usínat na vavřínech.

Vodnář          

Poperete se s náročnou pracovní překážkou. I když boj to bude těžký, nakonec si užijete hřejivý pocit zadostiučinění. A právem! Na svůj výkon můžete být hrdí. Ocení ho i šéf, který nebude šetřit chválou. Když vytrváte, úspěch vás nemine!

Ryby  

Vztah mezi vámi a partnerem bude dnes nemálo napjatý. Důvodem jsou spory, o kterých ani jeden z vás nechce mluvit. Nebo jde o nedostatek odvahy? Faktem zůstává, že byste si s protějškem měli sednout a v klidu si o všech vašich problémech pohovořit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz