Domácí

Brutální znásilnění u kolejí. Pachatel si mladou ženu vyhlédl ve vlaku

Brutální znásilnění u kolejí. Pachatel si mladou ženu vyhlédl ve vlaku
Pachatele brutálního znásilnění se podařilo chytit Zdroj: AKTU

Benešovským kriminalistům se ve středu podařilo zadržet pachatele otřesného případu, který se stal v noci na úterý ve středočeské Stříbrné Skalici. Krátce po půlnoci tam měl 20letý muž pod pohrůžkou použití nože brutálně znásilnit mladou ženu.

Obyvatele Stříbrné Skalice začátkem týdne šokoval hrůzný čin, který se stal nedaleko místní železniční stanice. V pondělí v noci se tam vlakem vracela mladá žena. Když krátce po půlnoci vystoupila z vagonu, vystoupil s ní i muž, který ji poté surovým způsobem znásilnil a pořezal.

"Jedná se o ženu ve věkovém rozmezí 25–35 let, která vystoupila na vlakové zastávce ve Stříbrné Skalici. Spolu s ní cestoval i pachatel. Po vystoupení z vlaku ji pronásledoval až k místu, kde se již nevyskytovali žádní lidé, a pod hrozbou útoku nožem ji brutálně znásilnil a nakonec i pořezal," popsala redakci TN.cz mluvčí středočeských policistů Barbora Schneeweissová.

Související obsah

​Podle policejní mluvčí se poškozená s násilníkem neznala, nebyli spolu v příbuzenském ani v žádném jiném vztahu. Zřejmě si ji tak vybral náhodně. Pachatele chytili ve středu ráno benešovští kriminalisté, jde o 20letého Čecha bez trestní minulosti. V případě odsouzení mu hrozí až 10 let za mřížemi.

​Policisté dopadli pachatele znásilnění:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz