Zajímavosti

Velký horoskop na podzim podle znamení: Blíží se změna, připravte se

Velký horoskop na podzim podle znamení: Blíží se změna, připravte se
Ilustrační fotografie Zdroj: Getty Images

Astronomický podzim začal v pátek 23. září v 03:04, kdy Slunce vstoupilo do znamení Vah. Podzimní rovnodennost přináší bouřlivé sny, které mají za úkol připravit vás na důležité změny, jež tento podzim přinese.

Příroda se připravuje k zimnímu spánku, svojí barevností láká k procházkám a různým podzimním radovánkám. Letošní podzim má ale lidem přinést mnoho zásadních změn, které bude potřeba přijmout. Horoskop pro jednotlivá znamení pro TN.cz vypracovala astroložka Hana Černá.

Beran

Berany čeká příznivý a úspěšný podzim, protože je Jupiter v Beranu. Berani pocítí, že se blíží změna. Bude se jim dařit jak profesně, tak ve vztazích. A to ve vztazích jak pracovních, tak i osobních a rodinných. Měli byste si ale protřídit lidi kolem sebe, vztahy se pak vyjasní.

Berani budou umět každého přesvědčit, budou také velmi komunikativní a přitažliví. Je to období vhodné pro novou profesi, ale budete pro to muset něco udělat. 9. 10. 2022 vás čeká nejdůležitější úplněk ve znamení Berana, který bude hlavně citový, vztahový a má vám pomoci léčit emoce. Uvědomte si, které kroky byste měli podniknout dál.

Býk

Dařit se bude na podzim také Býkům. Budou toužit posunout se v životě dál, a to nejen profesně. Bude potřeba, abyste vyřešili své vztahy. Nezadaní Býci mají velkou šanci potkat osudovou lásku. Toto znamení má všeobecně v oblibě podzim, jeho barevnost a přírodu. Měli byste z ní proto před zimou co nejvíce čerpat energii, pomůže vám i práce na zahrádce.

V říjnu budete řešit situace, které jste si domluvili v minulosti. Je to také vhodná doba na uzavření nových smluv a dohod. Podzim vám přeje, dostane se vám ocenění nebo si vás někdo důležitý všimne. Bude to důležité do budoucna. Býci budou trávit barevný podzim více s rodinou, ta je pro ně velmi důležitá.

Související obsah

Blíženci

U Blíženců budou na podzim v popředí vztahy, proto byste se měli věnovat jejich rozvoji a harmonizaci. Pročistěte si okolí kolem sebe. Budete mít také šanci se prosadit v profesi, můžete si splnit sny! Některé Blížence čeká důležité setkání pro život nebo osudová láska.

Blíženci budou velmi aktivní, i co se týče společenského života. Dařit se bude obzvláště těm, kteří pracují všude tam, kde se předávají informace. Možná pocítíte potřebu více pracovat na svém zdraví nebo v této oblasti budete nápomocní někomu blízkému. Říjnový úplněk bude Blížencům dodávat kreativitu a nápaditost.

Rak

U Raků bude v popředí domov a záležitosti kolem něho, kolem zahrady či jiné nemovitosti. Mají si udělat pořádek nejen v bytě, domě, ale i ve vztazích. Raci si budou toužit prodloužit léto a odletět do ciziny. Budou řešit i pracovní místo, pozici, kdy budou muset něco pozměnit. Upravit smlouvu, podmínky, nebo půjde o určitou proměnu profesního místa. Hodně Raků se může právě v podzimních měsících prosadit. Je to pro profesi příznivé období. Raky čeká úřední jednání, v říjnu mohou mít někteří problém s autoritou. Bude dobré být větší diplomat.

Horoskop pro další znamení najdete na následující straně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz