Ve čtvrtek ráno uzavřela vážná nehoda dálnici D1 ve směru na Prahu. Ke střetu tří automobilů došlo na třetím kilometru v oblasti Šeberova, na místo vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. Záchranáři na místo vyslali vrtulník, v nemocnici skončila žena (61) s pohmožděnou krční páteří a zraněnou rukou. Po desáté hodině byl provoz veden levým jízdním pruhem.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz