Co nás čeká

Horoskop na neděli 25. září: Novoluní přináší nové možnosti

Horoskop na neděli 25. září: Novoluní přináší nové možnosti
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Dnešní novoluní ve Vahách přináší možnosti nových nabídek týkajících se obchodního partnerství. Žijeme jen jednou a nikdy není pozdě na změnu, a to v žádné oblasti!

Beran

Nikdy nemůžete vědět, co ve vás je. Nebojte se být spontánní a zkusit nové věci. Uvidíte, že budete překvapeni tím, co v sobě objevíte! Využijte svého nově nalezeného talentu a změňte o nedělním novoluní svůj život. Žijeme jen jednou a nikdy není pozdě na změnu!

Býk    

Žárlivost nutně nemusí být špatná. Pokud ji udržujete v mezích, je hezkým projevem lásky. Můžete toho využít ve vlastní prospěch a vyvolat tak v partnerovi jiskřičku nejistoty. Uvidíte, že o vás bude bojovat stejně jako na začátku vztahu. Nepřežeňte to však!

Blíženci          

Měsíc v novoluní je krásný a romantický. Co tentokrát přináší vám? Nedělní Luna se podívá na záležitosti spojené s domácností. Pokud vlastníte nemovitost, ukáže nutnost údržby a oprav. A možná přinese i otázku jejího možného prodeje nebo nákupu.

Rak    

Jste bez partnera a stále ještě čekáte na toho pravého? Novoluní ve Vahách vás vyzývá, abyste si sundali růžové brýle a vrátili se zpět do reality. Musíte si uvědomit, že vaše požadavky na partnera jsou nesplnitelné. Nikdo není dokonalý, přemýšlejte nad tím.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Pokud se nemůžete zbavit myšlenek na vašeho bývalého partnera, musíte si uvědomit, že návrat k dávné lásce je nereálný. Snažte se zapomenout! Hledejte útěchu v zaměstnání a svých dobrých přátelích, uvidíte, že to brzy přejde. Zpřetrhejte vazby s minulostí.

Panna 

Nemáte dnes večer nic v plánu? Pokud se nechcete nudit doma, využijte volného vstupu na akci a užijte si spoustu zábavy. Ať už se rozhodnete pro večírek s přáteli, či dobrodružný večer mezi cizími tvářemi, můžete si být jistí, že na něj nezapomenete!

Váhy  

Jste soutěživí? Pokud všem rádi dokazujete svoje kvality, dnešní novoluní si určitě užijete. Přijměte výzvu k soutěži, ať už se jedná o osobní, či pracovní záležitosti. Nechte v sobě probudit pravého soutěživého ducha a jděte nekompromisně za svými cíli!

Štír     

Nevěříte si? Jsme tak krásní, jak se cítíme. Začněte o sebe pečovat a buďte spokojení sami se sebou. Uvidíte, že sebevědomí s vámi udělá opravdové divy! Užijte si obdiv okolí a konečně si jděte za tím, co jste si vždycky přáli. Zahoďte své mindráky!

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Jste mladí, nevybouření a milujete zábavu. Váš partner je velice tolerantní a do jisté míry to s vámi sdílí. Měli byste si však otevřeně promluvit o tom, co chcete. Věřte tomu, že váš partner už přemýšlí o budoucnosti. Dobře si rozmyslete, co chcete vy!

Kozoroh         

Dnešní novoluní ve Vahách přináší možnosti nových nabídek týkajících se obchodního partnerství. V období až do příštího novoluní můžete v této oblasti expandovat a zažívat nebývalý rozmach. I tak ale buďte obezřetní a nevěřte všem a všemu!

Vodnář          

Jste atraktivní, bystří a vašemu osobnímu kouzlu jen málokdo odolá. Díky tomu všemu a mnoha jiným věcem jste přímo magnetem pro opačné pohlaví. Je dobře, že jste vybíraví a není jediný důvod hrnout se do vztahu. Dejte si na čas a vyberte toho pravého!

Ryby  

Máte problémy se závazky? Musíte si uvědomit, že život není jedno velké dobrodružství a že každá zábava jednou končí. Pokud se vám dostane příležitosti k tomu se usadit, měli byste si dobře rozmyslet vaše rozhodnutí. Eventuálně se usadit musíte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz