Co nás čeká

Horoskop na pondělí 26. září: Nechte se překvapit

Horoskop na pondělí 26. září: Nechte se překvapit
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Slunce v opozici s Jupiterem může přinést nutnost dořešit nějaké resty z minulosti, ale také možnost vylepšit si pozici v zaměstnání a také získat větší respekt. Nechte se překvapit, co vše den přinese.

Beran

V pondělí budete řešit plno věcí, příjemných více i méně. Měli byste se hlavně vyvarovat svodům určité osoby, která si na vás dělá zálusk. Vaše signály, že nemáte zájem, odmítá brát na vědomí. Nenechte se do ničeho natlačit a rázně určete hranice!

Býk    

Slunce v opozici s Jupiterem může přinést nutnost dořešit nějaké resty z minulosti, které se vám nyní mohou nepříjemně připomenout. Naštěstí se to děje v období, kdy vše řešíte s elánem a grácií. Proto se poperete i s touto záležitostí na úrovni a s klidem.

Blíženci          

Dnes se nejspíš dozvíte mnohé nečekané a zajímavé novinky týkající se vašeho širšího příbuzenstva. Získáte nový pohled na určité záležitosti, což vám umožní, abyste na tyto věci poněkud změnili názor a nejspíš pocítíte i nutkání něco okamžitě udělat.

Rak    

Tento měsíc se vám opravdu hodně daří. Pondělí přináší takový start do nového týdne, za který by se nemusel stydět ani leckterý olympijský vítěz ve sprintu. Hned dopoledne vás zřejmě překvapí nečekaná radostná zpráva. A tak to půjde až do večera.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Lev     

Ze sousedství k vám dnes proniknou informace, které vás v mnoha ohledech překvapí a rozhodnete se je řešit. Chcete znát bližší informace a nehodláte se smířit s tím, že byste měli jen tak stát s rukama v kapsách. Může jít například o skládku odpadu.

Panna 

Není vyloučeno, že dnes nebo v nejbližším období dostanete nabídku na služební cestu nebo pracovní pobyt. Také může přijít výhodná nabídka skvělé dovolené. Zkrátka a dobře půjde o cestování a bude jen na vás, zda toho využijete, nebo to necháte být.

Váhy  

Slunce v opozici s Jupiterem přinese možnost vylepšit si vaši pozici v zaměstnání a také získat větší respekt. Obstojíte zřejmě v nějakém náročném úkolu anebo přijdete na poměrně jednoduché řešení problému, nad kterým si jiní lidé už dost dlouho lámali hlavu.

Štír     

Hned na počátku týdne pocítíte nutnost zvýšení kondice. Nezačínejte hned s velkou zátěží, určitě bude lepší zkusit nejprve třeba rekreační sportování. Zátěž si přidávejte postupně s nárůstem vaší fyzičky. Sport se pak stane součástí vašeho života.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN
Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Máte zažité některé neproduktivní postoje a způsoby myšlení související s financemi. Ty vám ale k prosperitě nepomohou. Důležitá je aktivita a férovost. Dnešní den by vám mohl pomoci k tomu, aby vám spadly klapky z očí a získali jste jiný názor.

Kozoroh         

Jste poslední dobou hodně nezávislí v tom, co děláte, i v tom, jak přemýšlíte. Hlavně si do ničeho nenecháte mluvit. Dnes to dáte důrazně najevo. Jenom pozor, ať se to u vás nezvrhne v aroganci. Je dobré stát si za svými názory, ale ctěte i ten cizí.

Vodnář          

Bude nutné pro poznání sebe sama soustředit se dnes na emoce, které máte spojené s některými zážitky z minulosti. Podle toho poznáte, zda a jak jste tyto události v sobě zpracovali. Některé situace totiž ve vás vyvolávají opravdu zvláštní reakce.

Ryby  

Nemáte někde nějaký vroubek, který se týká úvěrů, kreditních karet nebo půjček? Mohl by se totiž dnes vynořit. Nebude to úplně tzv. na hraně, ale měli byste s tím něco dělat. Mohlo by vám to totiž brzy přerůst přes hlavu a stát se velkým problémem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz