Zajímavosti

Zpěvačka Marie Rottrová ruší koncerty. Bojuje se zdravotními problémy

Zpěvačka Marie Rottrová ruší koncerty. Bojuje se zdravotními problémy
Marie Rottrová | Zdroj: Jakub Stadler / MAFRA / Profimedia

Marie Rottrová musí zrušit některé své koncerty. Zradilo ji zdraví. Osmdesátiletá oblíbená zpěvačka sdílela na instagramu fotografii, kde nemocná sedí nad horkým čajem. Lékaři jí nařídili přísný hlasový klid a odpočinek.

Nestárnoucí a vždy elegantní Marie Rottrová čelí zdravotním komplikacím. První dáma českého soulu sdílela, že se na ní její poslední koncert neblaze podepsal. Kvůli chladnému počasí a střídání pobytu ve vyhřáté šatně se zpěvem na studeném vzduchu onemocněla.

"Vážení a milí, můj minulý koncert si vybral svoji daň… střídání dobře vytopené šatny, zpívání venku na studeném vzduchu, dlouhá a náročná cesta způsobily lékařem nařízený hlasový klid a celkový klidový režim do konce měsíce," oznámila Marie Rottrová v příspěvku na instagramu. Stále krásná dáma na fotce sedí s hrnkem horkého čaje s medem, citronem a zázvorem.

Související obsah

"Pondělní koncert v Mostě musíme opět přeložit, ale domluvili jsme se na vánoční koncert se vší parádou i dětským sborem, už domlouváme a brzy oznámíme termín, bude v první polovině prosince," sdělila fanouškům, že musí bohužel znovu přesunout dlouho očekávaný koncert v Mostě.

Její příznivci však nemusí zoufat, zpěvačka slíbila, že jim vše vynahradí na vánočním koncertu. Tam by mohly zaznít i její hity jako Vrátil se zpátky ten vánoční čas nebo Píseň o smutných kaprech.

"Ze stejného důvodu nevystoupím ani na galakoncertu v Obecním domě, omlouvám se a zdravím svoje příznivce," omluvila se z pražského galavečera, kde měla vystoupit v sobotu 24. září.

Fanoušci však nemusí zoufat, ostravská rodačka se po svém naordinovaném odpočinku jistě brzy zotaví, v plánu má letos ještě několik dalších akcí. Sdílela, že ji 1. prosince čeká vystoupení v Milovicích a 9. prosince zazpívá v Klatovech.

Podívejte se, jak legendární zpěvačka Marie Rottrová oslavila své 80. narozeniny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz