Zajímavosti

Moderátoři odhaleni. Víkendovou Snídani bude uvádět i oblíbený herecký pár

Už v sobotu 15. října se můžete těšit na zahájení vysílání Víkendové Snídaně, která bude diváky TV Nova bavit každou sobotu a neděli dopoledne. Uvádět ji budou tři moderátorské dvojice, mezi nimi je i oblíbený pár z Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková a Jan Čenský.

Víkendová Snídaně začne v půlce října, vysílat se bude v sobotu i neděli od 8:00 do poledne. Televize Nova nyní odhalila tři moderátorské dvojice, které se budou ve vysílání střídat. Moderovat tedy bude herecký pár Dana Morávková a Jan Čenský, další dvojicí je herečka Miluše Bittnerová a moderátor Pavel Svoboda a poslední je moderátorka Rebecca Diatilová a vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša.

První Víkendovou Snídaní provedou Morávková s Čenským. "Chceme našim divákům zpříjemnit víkendová dopoledne, proto se zaměříme na delší rozhovory s herci či zpěváky, živé koncerty ve studiu. A nabídneme jim možnost, jak dny odpočinku strávit, či se vydáme přímo za nimi," vysvětluje Kamil Houska, ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova. 

Související obsah

​"Naplno nám to umožní využít nové studio Snídaně, v němž vysíláme jen několik týdnů. Třeba v kuchyňském koutku si s námi diváci uvaří krok za krokem sobotní oběd. A jejich průvodci budou ti nejpovolanější, tedy ti, které znáte ze soutěže MasterChef Česko, například Besky," dodává Houska.

Můžete se těšit na rozhovory, hudební ukázky, praktické informace, cestovatelské tipy nebo oblíbené pořady Koření či Volejte Novu. V neděli pak bude součástí vysílání i politická talk show, kde se bude s politiky mluvit o méně vážných tématech. V moderování talk show se budou střídat Bára Divišová a Rey Koranteng. V neděli 16. října si Koranteng pozve předsedu vlády Petra Fialu.

Televize Nova představila nové studio ranního vysílání Snídaně:

Lucie Piedová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz