Co nás čeká

Horoskop na úterý 27. září: Udělejte si dnes radost

Horoskop na úterý 27. září: Udělejte si dnes radost
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Vlivem Venuše v Panně si dopřáváte různé radosti a potěšení. Dnes si můžete koupit něco malého pro radost. Ale Ryby mají dnes kvůli retrográdním planetám ztíženou pozici prakticky na všech frontách. Střelcům se bude dařit v práci a pochvalu si vyslouží i Býci.

Beran

Na co byste si dnes chtěli stěžovat? Hvězdy vám poskytují jistotu a svou přízeň. Sršíte optimismem a neschází vám odvaha. Když se do něčeho pustíte a vložíte do dané věci úsilí, bude to po zásluze odměněno! Můžete zkoušet, cokoliv vás jen napadne!

Býk    

Dostanete dnes pochvalu od šéfa přímo před kolegy. Není to poprvé a myslíte si, že by šlo volit méně nadšená slova. Máte obavy, aby si vaši spolupracovníci nezačali myslet, že jste oblíbenec nadřízených, a nezačali se vás stranit. Zachovejte nadhled!

Blíženci

Na vašem pracovišti je osoba, kterou opravdu nemáte rádi. Přesto jste se dosud vyhýbali tomu, abyste vyvolali otevřený konflikt. Dnes pravděpodobně nastane situace, kdy k tomu nebudete mít daleko. Než to uděláte, zvažte, jestli vám to za to stojí.

Rak    

Neutuchající nadšení a elán, se kterými se nyní pouštíte do všeho, co děláte, jsou chvályhodné. Nicméně vše si žádá svou daň, tou je u vás únava. Cítíte ji, i když si to možná nechcete připustit. Dnes zvolněte, stejně tak i další dny. A doplňte tělu vitamíny.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Lev     

Vlivem Venuše v Panně si dopřáváte různé radosti a potěšení. Kupujete si věci pro radost, potřeby pro domácnost, chodíte na večeře a obměňujete šatník. Můžete si to díky své finanční situaci dovolit, tak toho využíváte. A dnes už jste si něco vyhlédli?

Panna 

Pokud vykonáváte zaměstnání, které je stereotypní a v němž den co den děláte vlastně tu samou práci, ubíjí vás to. Rutinu z duše nesnášíte, a tak už delší dobu přemýšlíte o změně. Dnes přijde situace, která vás posune zase o něco blíže ke konečnému řešení.

Váhy  

Možná přemýšlíte o zahájení podnikatelské činnosti a schází vám někdo, kdo by do toho šel s vámi. Dnes vás nejspíš napadne, kdo by to mohl být. Zvažte však dobře, jestli je volba správná. Na partnerovi hodně záleží nejenom v životě, ale i v obchodě.

Štír     

Už jste nejspíš pochopili, že září není měsícem vhodným pro velké výdaje. Peníze k vám neproudí jako divoká řeka, spíše v podobě malého potůčku. Přesto je vaše finanční situace celkem vyrovnaná. Odolejte proto také dnes utrácení a vydržte do října.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN
Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Vaše svědomitost se dnes projeví v plné kráse. Díky ní vychytáte i nejmenší detaily, které by mohly ohrozit úspěch pracovního projektu, a vaši precizní práci pochválí i vedení. Ví o vás, že nenecháváte nedokončenou práci a vše si po sobě kontrolujete.

Kozoroh         

Využijte tohoto příznivého období pro to, abyste uvedli do pořádku věci, které to potřebují. Může jít zejména o finance nebo vztahy. Tyto záležitosti dokážou v životě nadělat hodně problémů a přinést komplikace. O tom se můžete přesvědčit i dnes.

Vodnář          

Pokud podnikáte a doslechnete se o výběrovém řízení, které by mohlo přinést dobrou zakázku, neváhejte ani minutu a zúčastněte se ho. Nevyplatí se vám dnes ani v následujících dnech čekat a váhat. Byli byste sami proti sobě. Odvážnému štěstí přeje!

Ryby  

Kvůli retrográdním planetám teď máte ztíženou pozici prakticky na všech frontách. I dnes musíte vyvinout dvakrát tolik úsilí než v jiných měsících. Bojujete o každou příležitost velice tvrdě. Tento boj se vám vyplatí. Říká se přece, že co vás nezabije, to vás posílí!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz