Zajímavosti

Tajfun zastavil natáčení Love Islandu. Soutěžícím způsobil velké problémy

Tropická bouře Hermina, která zuří v Atlantiku, dorazila také na oblíbenou destinaci českých turistů –⁠ na Kanárské ostrovy. Tam se aktuálně natáčí oblíbená reality show Love Island. Kvůli silnému dešti a větru museli dokonce soutěžící vilu opustit.

Kanárské ostrovy, kde se natáčí druhá řada úspěšné reality show Love Island, zasáhla o víkendu tropická bouře. Silný vítr, nepřetržitý déšť a vysoké vlny byly tak nebezpečné, že štáb musel okamžitě stopnout natáčení a i se soutěžícími vilu lásky opustit.

"Celý štáb jedná samozřejmě v zájmu nejvyšší bezpečnosti, tu situaci respektujeme, je to výjimečný stav, něco takového tady už roky nebylo. Soutěžící, naši ostrované z reality show Love Island, jsou evakuováni na bezpečné místo," upozornila moderátorka Zora Hejdová.

Účastnící Love Islandu si poprvé vyzkoušeli, jaké je to být přes noc bez své polovičky. V provizorním ubytování totiž strávili noc odděleně. Z vily lásky se jim moc nechtělo, ale s přírodou si není radno zahrávat.

Související obsah

Hrozily sesuvy půdy, vypadávala elektřina a voda vyplavila část vybavení vily a poškodila i natáčecí techniku. Kvůli bouři byla nad Kanárskými ostrovy přerušena letecká doprava. "Španělská vláda navíc vydala některá opatření, školy jsou tady zavřené, výrazně se tady omezuje shromáždění lidí a upřímně, když projíždíte tím ostrovem, tak už tady nepotkáte ani živáčka," řekla Hejdová.

Diváci se ale nemusí bát, že by přišli o nové epizody. Jak celá evakuace soutěžících i natáčecího štábu probíhala a jestli se už páry znovu ve vile setkali, se můžete už teď podívat v pondělní epizodě Love Island Speciál na portálu Voyo.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz