Domácí

Známý producent Jiří Jurtin spáchal sebevraždu. Měl milionové dluhy

Známý producent Jiří Jurtin spáchal sebevraždu. Měl milionové dluhy
Jiří Jurtin | Zdroj: CNC_Pavel Machan / CNC / Profimedia

Zemřel známý český producent Jiří Jurtin, měl spáchat sebevraždu. Bylo mu 46 let. Mezi jeho projekty patřila muzikálová zpracování Mamma Mia, Tři oříšky pro Popelku a podílel se na filmech Babovřesky, Lída Baarová, Bony a klid 2 nebo Bestiář.

Producent Jiří Jurtin měl údajně vážné finanční potíže a dlužil miliony mnoha českým celebritám, právě to ho mělo dohnat k sebevraždě. Předávkovat se měl v autě v Kersku.

"Jiří Jurtin se v pátek zabil. Bylo to v autě v Hrabalově Kersku, kde poslední dva roky bydlel," uvedl zdroj pro Extra.cz.

Související obsah

"Měl obrovské dluhy a nebyla z toho cesta ven. Taky měl neuvěřitelně těžkou cukrovku a s tím související obrovské zdravotní potíže," doplnil další ze zdrojů.

"Tahle smutná zpráva mě zastihla dnes večer. Mohu potvrdit, že můj bývalý společník v pátek spáchal sebevraždu. Nejspíš za to mohou jeho velké finanční problémy. Před smrtí rozeslal zprávu na rozloučenou, bohužel jí však nikdo nevěřil, Bylo to totiž poněkolikáté," potvrdil v pondělí smutnou zprávu Blesku Jurtinův blízký společník firmy NOGUP Fawad Nadri.

Související obsah

"Podle mých informací odjel k domu, kde dříve bydlel s bývalou manželkou a jejich synem, tam zajel autem do lesa a jako diabetik, který měl přístup k inzulinu, se tímto lékem záměrně předávkoval,“ dodal Fawad.

Exmanželka známého producenta se k situaci odmítla vyjádřit se slovy, že jde o soukromou záležitost.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz