Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 29. září: Venuše vám do cesty přihraje nového člověka

Horoskop na čtvrtek 29. září: Venuše vám do cesty přihraje nového člověka
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Dnes vstupuje Venuše do znamení Vah, takže budete mít příležitost se s někým seznámit. Buďte proto velmi pozorní a zvídaví, protože jenom tak nepropásnete ty nejlepší šance.

Beran

Venuše vstupující dnes do Vah přináší příležitost seznámit se s člověkem, který je kapacitou ve vašem oboru. Nejenže si toho vážíte, ale je to pro vás i příležitost něčemu se přiučit. Nezanedbatelné je i to, že by vám mohl třeba pomoci s posunem v kariéře.

Býk    

Chcete mít s partnerem hezký vztah a sníte o opravdové lásce a harmonii. Působíte v tomto období neodolatelně a ulpívá na vás spousta pohledů. Pokud stojíte o flirt, můžete ho mít třeba hned dnes! Kvalitního partnera však musíte pořádně vybírat!

Blíženci          

Venuše vstupuje do Vah a pomáhá vám k tomu, aby se k vám příležitosti k rozmnožení financí jen hrnuly. Buďte proto velmi pozorní a zvídaví, protože jenom tak nepropásnete ty nejlepší šance. Dnes odpoledne zřejmě jedna přijde. Prověřte si, zda je důvěryhodná.

Rak    

Dnes se k vám může dostat rada, která bude velmi podnětná a mohla by vám pomoci. Problém bude v tom, že zřejmě přijde od někoho, koho neberete moc vážně. Zkuste to tentokrát brát tak, že může jít o klíč k vašemu úspěchu, a podívejte se na věc jinak.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Lev     

Venuše, která se dnes přesouvá do Vah, vás dopuje tak ohromným elánem, že byste ostatní uštvali, pokud by se s vámi snažili držet krok. Přebytek energie můžete investovat tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Třeba do úklidu sklepa či půdy, který už dlouho slibujete. 

Panna 

Postavení planet vám nyní zaručuje, že můžete zkoušet překonat ty hranice, o kterých jste si dosud mysleli, že jsou nedobytné. Klidně s tím začněte dnes a pokračujte v dalších dnech. Nenechte se odradit prvním neúspěchem a usilujte o vítězství.

Váhy  

Tento den vám nabídne upevnění vztahů s nejbližšími. Bude to přínosné zejména tehdy, pokud jste mezi sebou měli v poslední době nějaké spory a nedorozumění. Rodina je v životě nesmírně důležitá a vazby v ní by měly patřit k těm nejsilnějším.

Štír     

Už víte, jestli chcete změnit pracovní místo, nebo ne? Měli byste si to rozmyslet co nejdříve, tuto myšlenku nosíte v hlavě dost dlouho. Dnešek možná přinese další báječnou nabídku, tak byste se měli rozhoupat. Jinak vám bude unikat jedna za druhou.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN
Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Nesmíte chtít všechny kolem sebe neustále poučovat a říkat jim, jak se věci dělají správně. Dnes odpoledne se zase budete chystat na podobnou přednášku, ale zkuste ji zarazit dříve, než začne. Přece nechcete, aby se vám vaši blízcí začali vyhýbat.

Kozoroh         

Venuše vstupující do Vah dnes doporučuje vyvarovat se tělesné námahy, jinak hrozí migrény a únava. Raději se během dne častěji provětrejte na čerstvém vzduchu a lehce si zacvičte. Nezanedbávejte pitný režim, vhodný je bylinkový čaj. Dopřejte si pouze lehčí jídla.

Vodnář          

S kamarády se umíte navzájem podpořit a prožít nezapomenutelné chvíle. Je vám spolu zkrátka moc dobře. Vezměte je proto dnes někam ven a pořádně to roztočte, je páteční večer! Přátel si važte, jsou vzácní a bez nich by váš život byl mnohem chudší.

Ryby  

Vaše účty a všemožné záznamy volají po tom, abyste v nich udělali pořádek. Je skoro zázrak, že v nich něco najdete. Každopádně vám dnes mohou předvést daleko líbivější výsledek, než byste čekali. Toho můžete využít pro účely domácnosti.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz