Domácí

Tragédie v Měšicích: Muž zastřelil rodinu i sebe. Kvůli manželským neshodám

Středočeští kriminalisté pokračují ve vyšetřování pondělního incidentu v Měšicích nedaleko Prahy, při kterém vyhasly čtyři lidské životy. Výsledky pitvy v úterý ukázaly, že muž zastřelil svou manželku a dvě děti, pak obrátil zbraň proti sobě. Motivem byly přetrvávající manželské neshody.

Ve středočeské obci Měšice v okrese Praha-východ se v pondělí stala rodinná tragédie. Policisté obdrželi krátce po jedné hodině odpoledne telefonát od tamních obyvatel, kteří se obávali o život rodiny žijící v sousedství. V jednom z rodinných domů policie následně nalezla čtyři mrtvá těla.

"Žena ve věku 39 let zemřela následkem střelných poranění, stejně jako její dvě nezletilé děti. Pachatelem trojnásobné vraždy byl 43letý manžel zemřelé a otec zavražděných dětí," sdělila redakci TN.cz mluvčí středočeských policistů Barbora Schneeweissová poté, co se seznámila s výsledky nařízené soudní pitvy.

Související obsah

​Vražedným nástrojem byla podle policie legálně držená střelná zbraň. "Motivem této strašné události byly dlouhodobé manželské neshody," doplnila mluvčí. To potvrzují i neoficiální informace, které získala TV Nova. Manželství bylo údajně v troskách a žena měla podat žádost o rozvod. Podle nepotvrzených zpráv měl muž navíc přijít o práci.

Otřesný případ trojnásobné vraždy a sebevraždy zaráží mimo jiné i věkem dětí, které jejich otec připravil o život. Těm totiž nebylo ještě ani 15 let, jak v pondělí TN.cz prozradil místostarosta obce Pavel Žižka. Vzhledem k tomu, že pachatel po děsivém činu spáchal sebevraždu, viník masakru se před soud nedostane.

Podívejte se na záběry z místa tragédie:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz