Zajímavosti

Pagáčová promluvila o druhém miminku. Fanouškům poslala jasný vzkaz

Pagáčová promluvila o druhém miminku. Fanouškům poslala jasný vzkaz
Patricie Pagáčová | Zdroj: TV Nova

Oblíbenou herečku Patricii Pagáčovou už unavovaly hromadící se otázky ohledně dalšího těhotenství. Rozhodla se tomu proto udělat přítrž. Fanouškům tak odtajnila, zda se s manželem v brzké době dočkají druhého miminka.

Pagáčová loni porodila malou Bibianu. Podle jejího okolí však zřejmě nastal čas pořídit si druhého potomka. Herečku tak začaly zaplavovat dotazy ohledně dalšího těhotenství.

Právě proto se Patricie rozhodla dát jasně najevo, jak to má. Na sociálních sítích sdílela fotografii v bílém tričku a nápisem: "Tvle ne, nejsem těhotná." Podle ní právě tento úbor měl být jasným vzkazem.

Související obsah

"Mám dojem, že je pomalu čas na tohle tričko. I když já bych teď potřebovala spíš "Nevím, kdy budeme mít druhé!" Reagovala herečka na časté otázky ohledně těhotenství.

Zároveň dodala, že další miminko teď skutečně s manželem neplánují. "Jsem ráda, že jsem ráda takhle s jedním. A jestli to má přijít, přijde to. Až na to bude správná doba. A to se týká prvního, třetího, čtvrtého, dvacátého nebo také žádného!" napsala.

Oblíbenou herečku mohou fanoušci nyní vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje sestřičku Evu Kalinovou. Do povědomí diváků vstoupila také jako Tereza Jordánová z nekonečného seriálu Ulice.

Patricie Pagáčová při těhotenství se svou dcerou (8/2021):

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz