Zajímavosti

WhatsApp zavádí novou funkci. Pořádně usnadní komunikaci

WhatsApp zavádí novou funkci. Pořádně usnadní komunikaci
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Oblíbená chatovací aplikace přichází s novou funkcí. Ta jistě potěší nejednoho uživatele. Výrazně totiž usnadní možnost připojit se ke skupinovému hovoru.

Společnost WhatsApp informovala na sociálních sítích o zavedení zcela nové funkce. Všichni uživatelé aplikace by ji měli mít dostupnou už v průběhu tohoto týdne.

Díky funkci Call Links bude velice snadné se připojit k audiohovoru nebo videohovoru. Jedním kliknutím totiž uživatelé vytvoří odkaz. Ten následně nasdílí všem, kdo se k hovoru mají připojit. Možnost na vytvoření odkazu lidé najdou v kartě Hovory.

Související obsah

Zapojit se do hovoru může prakticky kdokoli, komu pošlete odkaz. Není potřeba ho mít ani v seznamu kontaktů. Je však nutné, aby měl dotyčný ve svém mobilním telefonu nainstalovanou aplikaci WhatsApp. Vývojáři navíc podle portálu WalesOnline testují i šifrované videohovory, které by mohly být až pro 32 lidí.

V rámci aplikace WhatsApp jde o naprostou novinku, společnost se však nechala inspirovat u konkurence. Podobnou funkci už totiž znají například uživatelé platformy Zoom nebo Google Meet.

Pozor na aplikaci, která vám může zničit telefon! Více se dozvíte ve videu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz