Domácí

Chlapeček zavřel maminku na balkóně. Strážníkům pak nechtěl otevřít

Hororové momenty prožila matka dvouletého chlapce v Pardubicích. Ten zavřel maminku na balkóně a šel se dívat na televizi. A jelikož ho matka učila, aby cizím lidem neotevíral, nechtěl do bytu pustit strážníky, kteří přijeli pomoci.

Nakonec se všem ulevilo, ale situace chvíli předtím byla plná zoufalství a připomínala pohádku o kůzlátkách. S tím, že za dveřmi nebyl zlý vlk, ale hodný strážník.

"Maminka syna učila, že se cizím lidem neotevírá," uvedla mluvčí pardubické městské policie Lucie Klementová. Chlapeček maminku zavřel na balkóně v prvním patře a ta tam zůstala uvězněná. Celé prekérní situace si všimla sousedka, která vyrozuměla strážníky.

Související obsah

Jeden strážník komunikuje se ženou venku, druhý je u vchodových dveří. Na chlapce se ale nemůže dobouchat. Ten ná totiž jiný program, zajímá ho jen televize.

Strážník sází na mateřskou výchovu. "Já tam půjdu za ní, ať ho zkusí poslat sem ke dveřím," popisuje. A žena synka prosí, ať hlavní dveře otevře, že za dveřmi opravdu není vlk. Chlapec poslechne a vezme za kliku. Se strážníkem pak jdou vysvobodit i maminku. Chlapec dostává za statečnost plyšovou hračku.

Související obsah

Dítě, které je v bytě samotné, si může ublížit, například na sebe otočit hrnec s horkou vodou nebo sáhnout po sirkách. V takovém případě by strážníci hned vykopli dveře.

Stejně jako v případě, kdy si všimli kouře v bytu. Opilý muž v křesle spal, a jakmile došlo na buzení, lekl se tak, že měl málem zástavu srdce. Vařil si párek a i s kastrolem ho strážník vyhodil z okna. A když šla kolem sousedka se psy, jeden z nich špekáček pod oknem snědl.

Špatná zpráva byla, že majitel byl bez jídla. Ta dobrá, že se v bytě neudusil. Jen bylo potřeba trochu vymalovat.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz