Co nás čeká

Horoskop na sobotu 1. října: Zamyslete se nad názory druhých

Horoskop na sobotu 1. října: Zamyslete se nad názory druhých
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Původní plány na víkend vám nejspíš zhatí Merkur ve Vahách. Raději nedělejte nic náročného, pak zavládne poklidná sobota. Měli byste přemýšlet nad názory druhých víc než obvykle.

Beran

Co budete dělat o víkendu? Zvelebovat domov, pracovat na zahradě, sportovat, nebo vyrazíte na výlet? Na vše máte dostatek sil, sobota vás zastihla v dokonalé kondici a skvělá je i vaše nálada. To se dá jistě využít efektivním i příjemným způsobem.

Býk    

Nachystejte dnes snídani pro celou rodinu a choďte doma po špičkách, abyste jí dopřáli co nejvíce spánku. Jindy to dělají oni pro vás, tak proč jim to tentokrát neoplatit? A během dne jim pak věnujte co nejvíce péče a pozornosti, zaslouží si to.

Blíženci          

Zavládne poklidná sobota. Je sice možné, že někdo z vašich nejbližších bude chtít řešit méně příjemná témata, ale tentokrát vás to nevyvede z míry. Nebudete se rozčilovat, zvyšovat hlas ani nebudete ironičtí. Dokonce se nad názory druhých zamyslíte.

Rak    

Dnes může přijít telefonát, který přinese důležitou informaci. Zkuste ji využít ve svůj prospěch. Ostatně, tohle umíte na jedničku. Informace třídíte na důležité a nedůležité a pak je předáváte tam, kam se mají dostat. Práce s nimi vám jde skvěle.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Lev     

Původní plány na víkend vám nejspíš zhatí Merkur ve Vahách. Nečekejte katastrofy, půjde nejspíš o běžné pracovní záležitosti, pomoc kamarádům nebo nutnost navštívit zubní pohotovost. Poslední možnost není příjemná, ale stávají se i mnohem horší věci.

Panna 

O víkendu se věnujte občerstvení své mysli. Vyladěná psychika je nutná pro dobré fungování organismu. Stres je totiž příčinou mnoha zdravotních problémů. Čtěte, lehce sportujte anebo jděte na dlouhou procházku přírodou. Budete se cítit jako znovuzrození.

Váhy  

Dnes na vás může dopadnout únava z celotýdenního pracovního zápřahu. I když jste pracanti a často vás okolí považuje za neúnavné tahouny, nemůžete vydržet bez odpočinku dlouho. Naordinujte si proto tentokrát pohodový a klidný den. Skvělá terapie, ne?

Štír     

Balzámem na vaše nervy je pobyt v přírodě. Zkuste si vyjít na celodenní výlet a toulejte se podzimní krajinou. Je stejně krásná jako kterékoliv jiné roční období. Užijte si jejího specifického kouzla a nechte ho na sebe působit. Jistě pookřejete.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN
Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Využijte toho, že máte dnes skvělou intuici a nápady. Popřemýšlejte nad plány svého podnikání. Nebudete se muset ani dlouze zamýšlet nad organizací, vše přijde tak nějak samo. Můžete snadno expandovat. Byla by chyba takovou příležitost promeškat.

Kozoroh         

O víkendu si vyjděte na výstavu nebo přednášku či podobnou akci. Doplníte si mezery ve vědomostech a dozvíte se něco nového. I když nevezmete s sebou rodinu nebo partnera, můžete se seznámit s lidmi stejného smýšlení a navázat zajímavá přátelství.

Vodnář          

Netvařte se tak kysele a usmívejte se! Platí to pro všechny, ale pro nezadané z jednoho důležitého důvodu. Nedaleko od vás je totiž člověk, který je schopný zahnat chmury z vaší duše a vykouzlit na vaší tváři úsměv. Mohlo by jít o dlouhodobý vztah.

Ryby  

Rádi byste vylepšili domácnost. Zatím můžete jen plánovat, protože s penězi musíte i tento měsíc šetřit. Ale sedněte si s rodinou a napište a namalujte si vše, na co společně přijdete. Bude se to hodit v dalších měsících. Vaše hnízdečko bude ukázkové.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz