Co nás čeká

Horoskop na neděli 2. října: Den jako stvořený pro tvůrčí činnost

Horoskop na neděli 2. října: Den jako stvořený pro tvůrčí činnost
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

V neděli nepočítejte se žádnými převratnými událostmi a novinkami. Pomozte si dnes k uvolnění lehkou manuální prací nebo kreativním tvořením. Načerpáte duševní i fyzické síly a také se vám o několik stupňů zlepší nálada.

Beran

Budete dnes nejspíš muset někomu z rodiny rozehnat chmury na duši. Jste v tom mistři, takže by vám to mělo jít snadno. Zbytečně dotyčnou osobu nelitujte, ale ani na ni nebuďte tvrdí. Pomohou dobře zvolená a povzbudivá slova a nástin řešení situace.

Býk    

Mít s rodinou rozdílné názory na některé věci je běžné. V neděli se však vyhněte tématům, která jsou spolehlivě zdrojem pohnutých emocí a zvýšeného hlasu. Pokud s tím někdo začne, veďte rozhovor jiným směrem. Nenecháte si přece zkazit pohodový den.

Blíženci          

Jestliže dnešní den strávíte s rodinou, máte téměř zaručeno, že si užijete příjemné chvíle. Zavládne klid a pohoda a potěší i zjištění, že jsou mezi vámi silná pouta. Načerpáte duševní i fyzické síly a také se vám o několik stupňů zlepší nálada.

Rak    

Protože vám v tomto období jde práce dost od ruky, budete chtít využít volný den k činnostem na vylepšení domova nebo k chystání zahrádky na zimu. Blízcí vás nepřemluví k odpočinku, a tak je dost dobře možné, že se k vám raději přidají, aby vám pomohli.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Lev     

Možná přemýšlíte o stěhování. Právě dnes k vám může dorazit nabídka, o jaké už dlouhou dobu sníte. Promluvte si o tom s rodinou a nechte ji vyjádřit názor. Jestli jde opravdu o mimořádnou šanci, reagujte rychle. Ale nezapomínejte na opatrnost.

Panna 

Tak a co teď? Chystaný výlet se nekoná, protože někdo špatně nařídil budík a všichni zaspali. Jsou dvě možnosti: buď najdete bližší cíl, anebo si zkrátka uděláte program doma. Nemusí to nakonec vůbec být tak nudné, jak to zní. Stačí trocha fantazie.

Váhy  

Pomozte si dnes k uvolnění lehkou manuální prací nebo kreativním tvořením. Zasednout k puzzlím anebo k antistresovým omalovánkám není ostuda v žádném věku. Můžete zkusit i přesazování rostlinek či hru s domácím mazlíčkem. Ta je také úžasným relaxem.

Štír     

Pokud se ráno probudíte s pocitem, že nejste úplně v pohodě po duševní stránce, zalezte si někam s knížkou anebo zůstaňte v posteli. Nechte se uklidnit i chvílemi strávenými s rodinou nebo přáteli. Jsou dost spolehlivým lékem na podzimní deprese.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN
Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Jak dlouho jste nestrávili neděli s rodiči? Zajeďte k nim nebo je pozvěte k sobě. Případně si všichni vyjeďte na výlet. Měli byste se stýkat častěji. I když si třeba v mnohém nerozumíte, važte si toho, že tu jsou. Každý takové štěstí nemá.

Kozoroh         

V neděli nepočítejte se žádnými převratnými událostmi a novinkami. Možná se budete trochu nudit. Jediným povyražením se tak může stát zmrzlina, kterou doveze zmrzlinář do vaší ulice. Nejspíš takovou pohodu po hektickém týdnu docela uvítáte.

Vodnář          

Užijte si neděli se svými blízkými a řiďte se podle počasí. Buď zajděte někam na pěší výlet, anebo do plaveckého bazénu. V případě deště můžete hrát doma společenské hry nebo karty. Rodiny se u nich většinou dobře pobaví.

Ryby  

I na podzim se dá navštívit nějaké významné místo nebo památka ve vašem okolí. Vydejte se k ní s dětmi a partnerem. Cestou můžete potomkům povídat strašidelné místní pověsti, které si nastudujete na internetu. Určitě se nikdo z vás nudit nebude.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz