Co nás čeká

Horoskop na úterý 4. října: Využijte dnešek k hledání nové cesty

Horoskop na úterý 4. října: Využijte dnešek k hledání nové cesty
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

V tomto náročném období by vás ze splínu mohla dostat společnost přátel. Rutina dnes může být narušena nevšedními a neobvyklými prvky. Využijte dnešního dne k hledání nových cest.

Beran

Může se vám zdát, že komunikace s ostatními lidmi je dnes svízelná a vyčerpávající. Máte dojem, že vám to dělají naschvál, a připadá vám, že vás jen obírají o čas i energii. Kdybyste se oprostili od mrzuté nálady, možná by šlo vše lépe.

Býk    

Jakmile se probudíte, pocítíte velkou radost ze života a budete se dívat na svět dětskýma očima. Jste otevření všemu novému a jste ochotní se pro cokoliv nadchnout. Tento pohled na svět může být velmi obohacující a vést k moc zajímavým prožitkům.

Blíženci          

Jste netrpěliví a rádi byste už viděli výsledky svého úsilí všude, kde jste ho v poslední době vynaložili. Máte nesmírnou touhu vytvořit něco výjimečného a smysluplného. Během dnešního dne si pořádně promyslete své priority.

Rak    

Chtěli byste plně využít své nápady a intelekt. To by vám totiž pomohlo k rozmachu v kariéře i ke spokojenosti se sebou. Momentálně se vám však nedaří se do toho správně obout. Zkuste dnes podniknout alespoň dílčí kroky. I ty se počítají!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Využijte dnešní den k hledání nových cest. Zvažte záležitosti týkající se kariéry a také financí. Pokud podnikáte, dnes dostanete opravdu skvělý nápad. Musíte mu ale jít trochu naproti! Nebraňte se ničemu novému. Jenom nezapomínejte na obezřetnost.

Panna 

Kam vstoupíte, sklízíte zasloužený obdiv. Nebuďte tedy překvapení, že dostáváte pozvánky na nejrůznější akce. Jedna přijde i dnes. Neodmítejte ji. To, že se jí zúčastníte, pro vás bude velmi přínosné. Aktivní kontakty s okolím jsou v tyto dny totiž důležité.

Váhy  

I když se navzdory pohodovému období, které prožíváte, mohou dnes vyskytnout nějaké drobnější konflikty, poradíte si s nimi naprosto hravě. A navíc s grácií, jak to dokážete jen vy. Bouřkové mraky se rozplynou dříve, než se z nich stačí zablýsknout.

Štír     

V tyto dny se chcete co nejvíce vyhýbat stresu, cítíte, že potřebujete klid. Neřešte to ale tak, že každému raději ustoupíte. Během dne také nastane situace, v níž budete muset zabojovat, abyste dosáhli svého. Dokážete to a budete na sebe právem hrdí.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

V tomto náročném období by vás ze splínu mohla dostat společnost přátel. Můžete si společně naplánovat nějakou akci, a to klidně hned na dnešní večer. Zajděte si třeba na bowling nebo do kina na hezký film. Tohle všechno vás může nadopovat potřebnou energií.

Kozoroh         

Rutina dnes může být narušena nevšedními a neobvyklými prvky. A to v kterékoliv oblasti života. Osvěží to vaši mysl a zlepší vám to náladu. Hlavně se zbavíte aspoň na okamžik starostí, které nosíte v hlavě. Vše najednou půjde mnohem snadněji.

Vodnář          

Umíte odhadnout, po čem lidé touží, a to vám může hodně pomoci ve vašem podnikání. Nápad, který dnes dostanete, hned neodmítejte, zkuste se nad ním nejdřív pořádně zamyslet. Případně se poraďte s lidmi, kterým věříte. Vypálíte možná rybník konkurenci.

Ryby  

Dnešní den vám přinese poměrně jasnou vizi toho, co byste měli udělat, abyste se zbavili jistých traumat a bloků z minulosti. S nimi se totiž pořád těžko vypořádáváte. Brání vám řadu věcí prožívat naplno. Pokud si nevíte rady, svěřte se odborníkovi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz