Co nás čeká

Horoskop na středu 5. října: Vezměte osud do vlastních rukou

Horoskop na středu 5. října: Vezměte osud do vlastních rukou
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Dnešek vám nabídne příležitost, jak vzít osud do vlastních rukou. Chopte se jí. Vlivem Merkura ve znamení Vah se v tomto období stává způsob vaší komunikace naprosto neodolatelný.

Beran

Váš rodinný život je od počátku měsíce poněkud složitější. Se svými blízkými ani dnes nemůžete najít společnou řeč. Zdá se vám, že by chtěli rozhodovat o vašich soukromých záležitostech, na to jste však alergičtí.

Býk

Daří se vám v práci, takže se do ní docela těšíte. Pracujete naplno a do cesty se vám nestaví žádné překážky. Je docela možné, že položíte základy kariérního postupu právě v tyto dny. A třeba hned dnes. Díky skvělým výkonům postupujete nezadržitelně vpřed.

Blíženci          

Hodilo by se, kdybyste se dozvěděli více o lidech, se kterými denně přicházíte do styku. Týká se to známých, kolegů v zaměstnání či některých členů vaší rodiny, s nimiž se moc nevídáte. Zkuste s tím začít hned dnes. V řadě z nich se mýlíte.

Rak    

Dávejte si dnes pozor na to, co říkáte, a hlavně na to, jak to říkáte. Vaše slova mohou mít větší dopad, než byste čekali. Kromě toho, že byste mohli snadno někoho zranit nebo urazit, si můžete také přibouchnout dveře tam, kde se nedávno slibně otevřely.

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Vaše energie a talent pro vyjednávání jsou dnes výjimečné. Dokážete zařídit to, co se jiným nepodařilo, a nedá vám to ani moc práce. Nadřízení to v zaměstnání ocení a také doma budete za hvězdu. Někteří lidé si k vám možná přijdou pro radu nebo pomoc.

Panna 

Dnes vás čeká řada různých problémů. Ale nebojte se, můžete nad nimi hravě zvítězit. Stačí si dodat odvahu. Té ale máte dostatek, takže to pro vás nebude nic složitého. Dnes si naplánujte dílčí kroky a ihned se pusťte do jejich plnění.

Váhy  

Dnes se na vás sesype spousta telefonátů, požadavků a dotazů ze všech stran. Budete také muset řešit více věcí najednou. Není divu, že budete odpoledne nervově vyčerpaní. Zajděte si někam, kde se uklidníte a dobijete baterie. 

Štír     

Ukryté emoce, které se u vás v posledních dnech derou na povrch, jsou odrazem toho, po čem toužíte. Měli byste jim věnovat pozornost a dobře nad nimi přemýšlet. Prožijte naplno všechny pocity. Chtějí vás někam nasměrovat.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

I když se hvězdy netváří právě přátelsky, disponujete dostatkem odvahy a silou aktivně určovat směr, kterým chcete, aby se váš život dále ubíral. Dnešek vám nabídne příležitost, jak vzít osud do vlastních rukou. Chopte se jí.

Kozoroh         

Dnešní den přináší šanci, abyste se vypořádali s něčím, co vás trápí. Půjde zřejmě o nějaké choulostivé záležitosti, které tíží vaše svědomí. Pokud však naopak jde o majetek či finance, měli byste slušně, ale důrazně žádat o svůj spravedlivý podíl.

Vodnář          

Vlivem Merkura ve znamení Vah se v tomto období stává způsob vaší komunikace naprosto neodolatelný. Můžete toho využít všude, kde vás napadne. Budete rozhodně slavit úspěch. Dnes můžete například zkusit složit zkoušku, na které vám hodně záleží.

Ryby  

Nejenom dnes, ale v celém měsíci vás často může trápit pocit, že vám schází pevná vůle. Bojíte se obranného postoje, který teď zaujímáte. Nelekejte se, nic se s vámi neděje. To s vámi jen hvězdy hrají nerovnou hru, ale brzy se vše zase zlepší.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz