Zajímavosti

Unikly fotky z tajné párty Dary a Nedvěda: Divoce se slavilo až do rána

Unikly fotky z tajné párty Dary a Nedvěda: Divoce se slavilo až do rána
Dara Rolins a Pavel Nedvěd | Zdroj: se souhlasem Dary Rolins

Stovka hostů, hektolitry šampaňského a zábava až do brzkých ranních hodin. Dara Rolins a Pavel Nedvěd sezvali všechny přátele do Itálie, kde společně oslavili padesátiny. Fotbalista je měl na konci srpna a Dara je prosincová, "stovku" na dortu přesto sfoukli dohromady.

Pohoštění v přepychové restauraci, plavba na jachtě a pak tanečky až do druhého dne. Obří oslavu nazvala nejsledovanější dvojice českého showbyznysu trefně Grande 100 s odkazem na Nedvědovu fotbalovou přezdívku.

Velkolepý večírek Dara s Pavlem svolali k jezeru Lago Maggiore na hranici Itálie a Švýcarska. Mezi hosty nechyběl Leoš Mareš, Matěj Ruppert, bývalá tenistka Dominika Cibulková, zpěvačka Tina, slovenská herečka Zuzana Šebová nebo jeden ze šéfů Markízy Michal Borec.

Hvězdné osazenstvo nemělo o zábavu nouzi. Postarali se o ni sami oslavenci, když si o půlnoci střihli společný tanec. Ani pak Dara z parketu neodešla. "Když už jsem tam měla svoje sestry, musel být i taneční souboj," napsala zpěvačka na instagramu.

Související obsah

Právě na sociálních sítích párty nejdřív propálili mnozí z účastníků a nakonec i Dara. Milencům se ji podařilo před nezvanými dokonale utajit. Pravděpodobně se báli, aby se ze soukromé akce nestala veřejná.

Padesát na krku sice bude mít Dara až 7. prosince, jenže chtěla slavit pod širým nebem a potřebovala hezké počasí. Nad pověrou, že narozeninový jásot předem přináší smůlu, tak očividně mávla rukou. Nedvěd měl narozeniny 30. srpna.

Podívejte se, jak si Dara s Nedvědem užívají sledování fotbalu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz