Zajímavosti

První foto z tajné svatby vítěze SuperStar. Vzal si půvabnou zrzku

První foto z tajné svatby vítěze SuperStar. Vzal si půvabnou zrzku
Vítěz SuperStar 2011 Lukáš Adamec | Zdroj: Profimedia

Slovenský zpěvák Lukáš Adamec, kterého proslavilo vítězství v SuperStar 2011, se podruhé oženil. Vzal si éterickou rusovlásku, se kterou se dal dohromady loni v březnu během covidového lockdownu. Svatba proběhla v naprostém utajení, až po týdnu se Adamec pochlubil krásnými fotkami.

Jako by je někdo vystřihl ze svatebního katalogu. Lukáš Adamec si minulou sobotu v tichosti vzal partnerku Zuzanu. Své ano si řekli po rok a půl dlouhé známosti. Věděli o tom pouze jejich nejbližší.

Veselku uspořádali ve čtyřhvězdičkovém hotelu ve slovenských Vysokých Tatrách. Radostnou novinou se Adamec pochlubil až po týdnu na instagramu. A rovnou připojil několik fotek.

"Krásný den a večer. Moje manželka byla nádherná, usměvavá a šťastná. Taková je vlastně vždy, ale v tento náš den k tomu ještě přidalo pár lidí to svoje procento. Děkujeme, přátelé, že jste tam s námi byli a užili si všechnu nádheru a zábavu dosyta," rozněžnil se oblíbený zpěvák.

Související obsah

"Extra šťastná ona a šťastný já potom, co jsem ji viděl oblečenou ve svatebních šatech. I já jsem se cítil perfektně. A snad aspoň nevěstě jsem se líbil v obleku na míru. Celé by to nebylo tak pěkné a přirozené, kdybychom nebyli doma," doplnil.

Adamec se ženil už podruhé. V letech 2013 až 2019 žil s první manželkou Miriam. Mají spolu dvě děti, syna Tea a dceru Leu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lukáš Adamec (@lukyadamec)

Podívejte se na rozhovor s vítězem SuperStar 2021 Adamem Pavlovčinem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz