Kulturní akce

O2 arenu navštívilo 12 milionů lidí. Výhra jubilejní fanynce vehnala slzy do očí

Největší multifunkční halu u nás, O2 arenu v pražských Vysočanech, už navštívilo 12 milionů lidí. Tím jubilejním návštěvníkem byla fanynka Bena Cristovaa, která se v sobotu přišla podívat na jeho koncert. A vyplatilo se jí to.

Dvanáctimiliontým návštěvníkem arény otevřené v roce 2004 se stala Tereza, která vstupenku na koncert Bena Cristovaa dostala od svého partnera k 21. narozeninám. Koupil je den před koncertem. "Upřímně, já jsem pořád v šoku. Nějak jsem s tím nepočítala, nikdy jsem nic nevyhrála, takže jsem nadšená a asi to budu ještě vstřebávat, až přijedu domů," svěřila se Tereza.

Ben jí popřál i na natočeném videu. I to byla práce jejího partnera Ondry. To ještě netušila, že jednou z výher, kterou dostala od O2 areny, je vstup do zákulisí a setkání s jejím idolem. S Benem se objali, po odchodu z jeho šatny došlo i na slzy.

Související obsah

​"Je to spontánní věc, ale zároveň je to mega příjemné. Ti lidi jsou úplně zlatí. Takže pro mě vždycky takové... Chviličku se v tom musí člověk zorientovat, co tady můžeme zvládnout a potom je to fajn," popsal zpěvák.

"My jsme na dnešní akci koncert Ben Cristovao 1. října 2022 přivítali dvanáctimiliontého návštěvníka za 18leté fungování O2 arény. A jsme velmi rádi, že diváci chodí i v téhle nelehké době. Nám se dokonce podařilo za to první čtvrtletí roku překonat magickou hranici 350 tisíc diváků," popsal vedoucí oddělení produkce vlastních akcí O2 areny Jaroslav Svoboda.

V O2 areně se už příští víkend budou prohánět hokejisté z NHL. Pak se mohou návštěvníci těšit mimo jiné třeba na rapera 50 Centa.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz