Kulturní akce

Ben Cristovao se vrátil do O2 areny. Podívejte se, jak jeho show vypadala

Ben Cristovao opět předvedl v O2 areně velkolepou show. Fanoušci na ni čekali téměř tři roky, a proto si ji nemohli nechat ujít. Jak zpěvákovo vystoupení v největší koncertní hale v Česku vypadalo, se můžete podívat právě teď.

Slavný interpret, který si před lety získal srdce Čechů v pěvecké soutěži SuperStar, přivítal tisíce svých fanoušků v O2 areně. Hned na začátku show je všechny rozvášnil a okamžitě s ním začali zpívat. Světelná show se rozjela s prvními tóny skladby Prší, prší.

Přestože písně Bena Cristovaa obvykle podkreslují hlavně beaty, naživo vystoupil v doprovodu kapely, včetně bicích a elektrické kytary. Jeho show navíc obohatila i slavná jména jako rapper Supa a zpěvák Adam Mišík, které si Ben na koncert pozval.

Související obsah

"Těším se, soustředím se, šetřím energii, dýchám, dávám si to ještě celé do kupy. Všechny věci ještě nejsou na sto procent hotové, tak je potřebuji v hlavě dotáhnout, aby už mohly všechny jet," prozradil oblíbený interpret televizi Nova, a to jen pár desítek minut před svým megakoncertem.

Kromě hudebního vystoupení plného Benových nových písní z nedávno vydaného alba Protenkontrast rozezněly halu i starší hity. Vše doprovodila megalomanská světelná show plná efektů i krásná hudební scéna s originálními kulisami.

Související obsah

V jeden moment se zpěvák vznesl nad pódium uvnitř repliky velké žárovky a zpíval tak ve výšce několika metrů. Ben Cristovao se na celý koncert plánoval připravovat několik měsíců, pandemie však trochu zamíchala kartami, a proto měl na propracované efekty ještě mnohem více času.

"Standardně se na takový koncert připravuje tak půl roku, aby to bylo tak skvělé jako dneska. S tím, že my jsme to posouvali dvakrát kvůli covidu, se to už hodně táhne a pár věcí se měnilo," popsal Ben, jak dlouho svůj koncert řešil.

Podívejte se na show, kterou přichystali Rey Koranteng a Ben Cristovao:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz