Zahraničí

Smrt na zastávce zasáhla i účastnici SuperStar. Dojemný vzkaz kamarádce

Smrt na zastávce zasáhla i účastnici SuperStar. Dojemný vzkaz kamarádce
Miriam Jarošová | Zdroj: TV Nova

Slovenskem otřásla zpráva o tragické nehodě v Bratislavě. Mezi oběťmi je i mladá studentka Broňa. Její spolužačka a soutěžící posledního ročníku SuperStar Miriam Jarošová jí poslala dojemný vzkaz.

V neděli večer došlo v Bratislavě k tragické nehodě. Do lidí na autobusové zastávce narazilo rychle jedoucí auto. To řídil sportovní funkcionář Dušan Dědeček. Neštěstí si vyžádalo pět obětí, dva těžce zraněné a několik dalších lehce zraněných.

Jednou z obětí je i 21letá studentka Broňa. Společně se soutěžící pěvecké soutěže SuperStar studovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Komenského v Bratislavě. Spolužačky byly velkými kamarádkami.

Související obsah

"Zlatíčko moje. Stále tomu nedokážu uvěřit. Slibuji ti, že budeš mít speciální místo v mém srdíčku. Dávej na nás pozor tam shora. Moc, moc tě miluji a tohle mě bude bolet ještě strašně dlouho," vzkázala zpěvačka.

"Také ti slibuji, že se budu stále věnovat hudbě, jak jsi i chtěla. A dotáhnu to daleko, neboť stále budeš při mně," slíbila své zesnulé kamarádce.

"Spi sladce a potkej tam svého Freddieho," uzavřela dojemný vzkaz. S Broňou se na sociálních sítích loučí i další přátelé. Vzpomínají na ni jako na pozitivního a usměvavého člověka.

Auto smetlo studenty čekající na zastávce v centru Bratislavy. Pět jich zemřelo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz