Co nás čeká

Horoskop na pátek 7. října: Ovládněte své emoce a buďte v klidu

Horoskop na pátek 7. října: Ovládněte své emoce a buďte v klidu
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Dnes se zaměřte na mezilidské vztahy. Pokud půjde do tuhého, ovládněte své emoce a řešte věci s klidem. Díky Venuši ve Vahách se vytváří prostředí pro váš duchovní růst.

Beran

Dnes už byste se neměli příliš přepínat, mohli byste přecenit vlastní síly. Původně zamýšlené pracovní povinnosti klidně zkrouhněte na polovinu. Nebude to nesplnitelný úkol. Během týdne jste si připravili pole pro to, aby jeho závěr proběhl poklidně.

Býk    

Potřebovali byste vlastní klon, abyste stíhali všechno, co potřebujete. Potřebují vás v práci, doma se bez vás neobejdou a přátelé se vás snaží vytáhnout někam za zábavou. Na tu byste neměli zapomínat, protože vaše pracovní tempo je opravdu hektické.

Blíženci          

Dnes u vás budou v centru pozornosti mezilidské vztahy. A to v dobrém i v tom horším smyslu. Každopádně pokud půjde v některých momentech do tuhého, ovládněte své emoce a řešte věci s klidem. To, co původně vypadalo neřešitelně, se rychle změní.

Rak    

Rádi byste si odpočinuli od rutinních záležitostí a stereotypu. Není to v tomto období snadné, ale dnes byste se o to mohli pokusit. I malá přestávka vás totiž může občerstvit, dodat vám energii a třeba i trochu inspirace. Stačí posezení v parku.

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Dnes očekávejte novou nabídku, jak zajímavě investovat peníze. Dobře si ale rozmyslete, jak s ní naložíte. Nejspíš ve vás bude hlodat červík pochybnosti, tak se proto snažte získat opravdu všechny zásadní informace. Bez nich se do ničeho nepouštějte!

Panna 

Cítíte, že přišlo skvělé období plné výjimečných šancí. Jste rozhodnutí nenechat si žádnou z nich proklouznout mezi prsty. Nevadí vám ani, že se musíte podřídit hektickému tempu těchto dnů, abyste uspěli. Také dnes jedete od rána na plný plyn.

Váhy  

Vaše zvýšené ambice tohoto období vás nutí více se angažovat v práci. Jste odhodlaní jít si za svým přes všechny překážky a pilně pracujete, abyste se v kariéře někam posunuli. Druzí s vámi nejsou schopní držet krok, což i dnes povede k výměně názorů.

Štír     

Snažíte se porozumět tomu, co se ve vás děje. Je to snadné! Díky Venuši ve Vahách se vytváří prostředí pro váš duchovní růst a je logické, že stejně jako dnes i jiné dny preferujete soukromí. Musíte si ale dát pozor na jeho míru, samota může být i nesnesitelná.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

V těchto dnech vychází na světlo filozofická stránka vaší povahy a seznamují se s ní i lidé v okolí. Je to pro ně mnohdy překvapení. Nad věcmi teď přemýšlíte v širších souvislostech a odpoledne hrozí, že byste mohli sklouznout až k patetickému tónu.

Kozoroh         

Je vhodné období pro sdílení a probírání svých názorů a postojů s ostatními. Můžete předávat zkušenosti a také je přijímat a budete je nasávat jako houba. Dnes budete nejspíš někým požádáni o radu. Neodmítejte, podělte se i o své znalosti.

Vodnář          

Dnes vás přepadne pocit, že o životě stále ještě málo víte. Rozhodnete se lépe prozkoumat všechny věci, které podle vašeho názoru vidíte příliš jednoduše. Abyste byli v obraze, čeká vás ještě hodně životních lekcí, ale jste ochotní je podstoupit.

Ryby  

Po fyzické stránce byste se měli v tomto období cítit velmi dobře. Je ale také dobré, abyste měli příjemný pocit ze svého vzhledu. Můžete dnes zkusit najít kontakt na dobrého vizážistu a stylistu. Zkuste rovněž popřemýšlet nad změnou jídelníčku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz